Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 éves pali vagyok (tudom...

20 éves pali vagyok (tudom rengeteg kérés van ezzel kapcsolatban, de , már akkor en is merészledek íni) szóval az a szitu, hogy egy jó pár hónapja december óta nem annyira élvezem a kigyó bűvölését, amikor ugye jönne a vég általában? (lent folytköv)

Figyelt kérdés
és jönne a cucc szoktam élvezni a spriccelést (gondolom tudjátok miről beszélek és azóta az nincs és kedzek be parázni, hogy ez örökre így marad )?. plusz nem is kívánom egy ideje és nincs az a már durranna a farkam érzés. lehet nagy baj, így 20 évesen ? néha mrevedésem reggel se annyira kő kemény előre is köszönöm a válaszokat segítségeket

2021. aug. 2. 15:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
alacsony lehet a tesztoszteron szinted,sportolj mindennap az megemeli
2021. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pszichés oka lehet (pl.stressz) vagy fizikai. A fizikain belül az alacsony tesztoszterint szint is egy opció, de egy 20 éves srácnál az csak valamilyen betegség miatt fordulhat elő. Azt pedig urológussal kellene kivizsgáltatni első körben.

A leggyakrabban viszont valami pszichés dolog áll a háttérben.

2021. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Kedvas Pál, nem kell annyit matyizni és rendbe fog jönni.
2021. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
napiszinten sportolok, 1 2 nap kihagyásokkal, focizni járok meg ping pongozni. phszihés lehet, mert nemrég egy csajzsi azt mondta nem, de fejben már túl tettem magam, a fizikaihoz visszatérve urak abban egy urulógus mit tud segíteni? aki már volt nála? mert így előre láthatlanba nem tudom mire számítsak :D
2021. aug. 2. 16:29
 5/23 anonim ***** válasza:

Urológus kikérdez a tünetekről, betegségeidről.

Utána megvizsgálja a péniszedet, át tapogatja a heréidet, és ánuszon keresztül egy ujjal kitapogatja a prosztatádat.

Nem hangzik jól, de nem vészes.

Lehet hogy labor vizsgálatot is fog kérni.

2021. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
és, ha nincs szervi bajom akkor mit mond, hogy nyugodjak meg áés talán helyreáll? és ha netán szervi akkor mi a teendő?
2021. aug. 2. 17:09
 7/23 anonim ***** válasza:

Akkor fordulj szexuálpszicholigushoz, azt fogja mondani.

Ha szervi baj van akkor attól függ mi a gond. Sok minden lehet.

2021. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Majd a héten el megyek aztán majd mondom mi lett
2021. aug. 2. 21:34
 9/23 anonim ***** válasza:
20 évesen még nagyon fiatal vagy
2021. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

hopp, nem fejeztem be

engedd el magad, ne görcsölj rá erre

2021. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!