Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 éves pali vagyok (tudom...

20 éves pali vagyok (tudom rengeteg kérés van ezzel kapcsolatban, de , már akkor en is merészledek íni) szóval az a szitu, hogy egy jó pár hónapja december óta nem annyira élvezem a kigyó bűvölését, amikor ugye jönne a vég általában? (lent folytköv)

Figyelt kérdés
és jönne a cucc szoktam élvezni a spriccelést (gondolom tudjátok miről beszélek és azóta az nincs és kedzek be parázni, hogy ez örökre így marad )?. plusz nem is kívánom egy ideje és nincs az a már durranna a farkam érzés. lehet nagy baj, így 20 évesen ? néha mrevedésem reggel se annyira kő kemény előre is köszönöm a válaszokat segítségeket

2021. aug. 2. 15:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szia 10es! Próbálom el engedni, ugye az nem baj, ha tegyük föl pár hónapig nem kívánom a maszturbálást? Fel állni fel a csak annyira nem indulok be se mikor, ez majd változik, ha leány lesz?
2021. aug. 4. 23:25
 12/23 anonim ***** válasza:

most ez egy ilyen periódus

meleg van, depresszíós vagy esetleg stresszes

ha utóbbi kettő azon érdemes változtatni

van spontán merevedésed ha alszol? rá tudod akasztani a törülközőt?

akkor nincs baj

ha hónapok múlva is ez a helyzet akkor érdemes elgondolkodni

20 éves vagy. nem kell ahhoz lány, hogy felálljon :)

2021. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ez pár hónapja van kB december január óta, aztán azt hiszem majd el múlik a spontán merevedést a reggelire gondolsz? Ha igen néha teljesen kemény néha nem meg ugye, depis régebben lehet kivel csajszi offot mondott. Lehet túl parázom a dolgot csak nem szeretem ha valami nincs rendben
2021. aug. 4. 23:47
 14/23 A kérdező kommentje:
Meleg idő is közre játszhat?
2021. aug. 5. 00:20
 15/23 A kérdező kommentje:
Rosszul mondtam március óta van ez
2021. aug. 5. 00:32
 16/23 anonim ***** válasza:
amikor magától áll fel
2021. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Andrologushoz is tudsz menni
2021. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szerintem magamból kiindulva sok a marok marcsi ha egyedülálló vagy. Megszokásból, unalomból is csináljuk akármilyen vicces és én is így voltam vele korábban mint te. Hagyj egy kis szünetet, ritkítsd le tényleg alaposan legalább egy időre és hidd el, újra minden rendben lesz.
2021. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szia 18-as! rendben, csak tudod ilyenkor mindig el kezd félni az ember, és reméli, hogy nincs nagy baj :D remélem tényleg megjavul! (És igen szingli vagyok)
2021. okt. 1. 19:53
 20/23 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni vérvételre megnezetni a hormonszint élet, de lehet hogy tényleg csak lelki oka van
2021. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!