Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyobb zabálás után egészsége...

Nagyobb zabálás után egészséges lefeküdni és hunyni egyet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Mást úgysem fogsz tudni csinálni. 😃
2021. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Eleve nem egészséges ennyit zabálni. Azért vagy álmos olyankor, mert a vérkeringésed magy részét a gyomor-bélrendszer veszi igénybe, onnan csoportosul át, ahol épp nincs szükség rá. kevesebb vért kap az agyad, az izmaid stb, tehát álmos leszel.
2021. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

2-es jól írja. Annyival kiegészíteném, hogy nem, mivel alvás közben belassulnak bizonyos folyamatok, köztük az emésztés is.


Ha már ennyit zabált valaki, akkor egy kisebb sétát kellene tenni, mert az beindítja az emésztést, gyorsítja az anyagcsere folyamatokat.

2021. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akár életveszélyes is lehet, előfordulhat, hogy alvás közben a sav visszaáramlik, és a légcsőbe kerül. akkor úgy fogsz ébredni, hogy negyed óráig levegőt próbálsz venni, fuldokolva, és hányás ízű a szád.
2021. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én, ha tehetem minden ebéd után alszom egy jót. Nekem ez nayon hiányzik, ha elmarad... :)
2021. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!