Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszért tágulat mitől...

Herevisszért tágulat mitől alakulhat ki, mik a következményei (fájdalom, meredvedési zavar)?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja egy intenzív edzés és egy esti intenzív szex után másnap elkezdett fájni a bal herém. Ekkor még nem is tulajdonítottam neki jelentősséget gondoltam majd elmúlik.Hát nem múlt ezért 2 nap múlva elmentem urológiára ahol megállapították,hogy semmi bajom nincs. Tovább fájt ezért felkerestem egy hét múlva egy másik orvost aki kis mértékű herevisszért állapított meg és adott rá gyógyszert. Hanyagoltam az edzést és rendbe is jöttem,aztán megint nekikezdtem és újra elkezdett fájni illetve a szexuális életem sem az igazi,nem kívánom a szexet néha néha viszont nagyon fickós vagyok. Megfigyeltem,hogy hátedzés után fáj főleg illetve akkor nem az igazi a merevedésem,szexualitásom.Vagy lehet ez lelki zavar?Volt már valakinek ilyen? Már a 3. urológust fogom felkeresni.
2018. aug. 5. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem valami hasonló van most, de nem akarok korán nyilatkozni...később visszatérek.
2018. aug. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!