Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 éve égető érzés van a...

1 éve égető érzés van a fitymám alatt, bármivel kenem nem múlik el, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Első hosszabb szexuális alkalmam után (védekezve) éreztem, hogy mechanikailag megviseltem a péniszemet, amikor elmúlt a fájdalom utána előjött a probléma, ami azóta nem múlt el. A makk alatt a fitymám belső része folyamatosan kidörzsölődik, néha már alig érzem és akkor reggel úgy kelek, hogy megint éget. Nincs a vizeletemmel probléma, kentem szteroidos kenőcsökkel, gomba ellenivel is, szedtem antibiotikumot is rá, tartottam maszturbálás nélküli heteket, mi lehet ez? 1 éve nem múlik el. Minden maszturbálás után órákkal később kezd el csak fájni, de ha nem nyúlok magamhoz, akkor is magától rossz lesz egy idő után. Több bőrgyógyász is látta, tüneket nem is láttak, azt mondta a legnevesebb, hogy ő erre krémet sem adna. Pszichológiai probléma lenne és csak odaképzelem a fájdalmat?

2021. aug. 4. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami allergia nem lehet? Próbáltál intim mosakodót? Például a túlzott tisztálkodás sem tesz jót, ezt csak azért írom, nekem ettől volt állandóan piros.
2021. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg sikositot használsz? Lehet arra vagy érzékeny.. Óvszeren is van
2021. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki rá az Aloe Vera gélt.

Esetleg a körömvirág kenőcsöt.

Mindkettőnek van gyulladáscsökkentő hatása, de nem szárítanak.

Talán még allergiára is jók. Mikor nem volt már allergia elleni krémem, ezt a kettőt használtam felváltva, mert ezekből mindig van otthon. Nem tudom melyik, de végül is hatott a gyulladt, viszketésre.

2021. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a fitymád hátrahúzva hordani!
2021. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!