Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen érzés ha tökön rúgnak?

Milyen érzés ha tökön rúgnak?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna mesélni történeteket is? :/
2021. jún. 14. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom milyen érzés lehet, mert nő vagyok, de a férjem elmondása szerint a világ legrosszabb érzése. Egyszer véletlen megrúgtam, egy pillanat alatt elfehéredett és konkrétan azt hittem elájul.
2021. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segítsek kipróbálni?
2021. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es, előbb át kéne műttetnem magam! Annyira nem fontos. De köszönöm! :)
2021. jún. 14. 15:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Még lehet írni :P
2021. jún. 14. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, összegezve nagyon szar :D


Volt hogy rúgtak már meg ott. A kisebb rúgásnak ellen bírtam állni nem görnyedtem össze de hihetetlenül fájt.

Aztán volt hogy erősen megrúgtak, hát az már eléggé fájt. Azonnal összeestem. Ott már annyira fáj hogy reflexből összegörnyed az ember. Bár ha térdre rogyva markolássza a golyóit akkor valamelyest kevésbé fáj de akkor is hihetetlenül rossz érzék. Aztán pár perc után elmúlik ez az éles fájdalom de utána még órákig lehet kicsit érezni.

2021. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!