Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csíp maszturbálás utána...

Miért csíp maszturbálás utána a péniszem?

Figyelt kérdés
maszturbalas utan elmegyek mosdoba es a vizeles is nehezen megy, mar vagy 20perce csip a kupak teruleten. mit tehetek?

2021. aug. 9. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz vele ha 3 nap alatt nem múlik el. Túlhajszóltad magad, felfáztál, kevés káliumot fogyasztasz, megkarcoltad valamivel a makkod bármi lehet. Orvos ha nem múlik
2021. aug. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Kálium helyett kálciumot szerettem volna írni boccs
2021. aug. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hidegvízzel is megmosni finoman többször. Legalább hűti és enyhíti valamennyire a fájdalmat. Áztasd be langyos kamilla teába egy bögrén vagy valami hosszú pezsgős szerű poháron keresztűl. Ha nagyon fáj hívd az ügyeletet és mond hogy szeretkeztél és észrevetted hogy valami nem jól alakult mert elkésett fájni a pénisze. Nem kell a teljes igazságot megmondani hogy zsebhokiztál. Szóval ennyit tudtam kB segíteni
2021. aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is szokott néha lenni. Miután végeztem ilyen égö érzés van a péniszemben, kb a fék tájékán belül. Ugy érzem hogy pisilni kell még akkor is ha már nem jön semmi. Ritkán van ilyen, kb félévente 1x, de még nem jöttem rá hogy mit csinálok olyankor máshogy. Nekem általában olyenkor az segít, hogy hideg vizet folyatok a makkomra egész sokáig. Egy idö után alábbhagy a vizelési inger. Nincs tudomásom arról hogy felfáztam volna, és nincsenek (kopp kopp) prosztata problémáim sem. Mondom nagyon ritkán de megesik hogy velem is ez van.

Szoval ha valaki tudja hogy ez mitöl van akkor én is kivácsi volnék rá!

2021. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En is jartam mar igy tobbszor az okat en sem tudom... nekem a szabad levegon hagyas szokott segiteni az picit husiti
2021. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!