Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha jobb oldalon van herevisszé...

Ha jobb oldalon van herevisszér tágulatom akkor miért fáj mindkét oldalon. Van, hogy a bal oldalon is úgy fáj, mint az állat. ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál vele? Ha nem, akkor kellene.
2021. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam. Jobb oldalon van herevisszértágulatom. Csak a dokim legyintett rá egyett aztán elküldött,hogy nincs vele teendő.. Mondom kössz.
2021. aug. 9. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, Andrológushoz kellene menned, mert amit olvastam róla az egyáltalán nem félvállról vehető. Terméketlenséget okozhat.


[link]


Itt azt írják az egyetlen ellenszere a műtét.

Azt is, hogy gyógynövények közül azok az előnyösek, amelyek az érfal rugalmasságát támogatják, mint pl. a vadgesztenye (van ilyen krém, de intim tájon nem tudom mennyire lenne hatásos), a szúró csodabogyóról nem tudok semmit, de a fekete áfonya, az jó a szabadgyökök ellen is.


Gyógyszerek közül, ami az érfalat támogatja, az egyetlen Rutin nevű szer. Van ilyen tabletta, meg a Rutascorbin (ami pl. orrvérzés esetén is hatásos) Ez utóbbiról ugyan nem ír a cikk, de ezt tanultam az eü. suliban.

Szóval megpróbálnék a helyedben valami gyógynövényes kenőcsözést, meg a Rutin (vagy Rutascorbin tabletta) szedését, de ha nem válna be, biztos, hogy andrológushoz fordulnék, mert az, hogy állandóan fáj, az nem állapot.

2021. aug. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Varicocele-ről beszélsz?

Benőttek az erek a golyódba?


Ha komolyabb érkötegek futnak a golyódba, azt meg kell nézetni egy komolyabb szakemberrel.


Én az Erdei Editnél a honvéd (Dózsa György út) kórházban lettem vele műtve, még 18 éve, érettségi környékén.


Azt mondta, hogy ha elhanyagolják, akkor annak nagyon komoly következményei lehetnek, nem érdemes egy ilyen időben még kezelhető problémával a legyintő papírmunkásra hallgatni, mert nem fog virágot vinni, ha szívsz majd vele.


Jó tanács, hogy ha műtétre kerül sor, akkor ne engedd, hogy az előtte levő nap este adják a fosatót, mert ott fogsz ülni a wc-n duplájára dagadt, fájdalmas golyókkal a műtét után pár órával, hogy valahogy kipréseld magadból a megkésett szárazanyagot.


Én direkt rákérdeztem, nem-e lesz késő este bevenni.


Utána már magamnak kellett megküzdenem a problémával.


Szóval ja. Nem legyintős a probléma, ha varicocele.


Azesetben ki kell bányászni és eltávolítani a golyóba nőtt ereket.


Kis vágás oldalt a cerkától nem messze a szemérem terület oldalán, és úgy csinálják.


Remélem, rendben leszel.


Spermavizsgálattal is szokott amúgy járni a dolog.

2021. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amint lehet csakazértis visszamegyek ugyanahhoz a dokihoz és adok neki még egy esélyt, hogy jó lenne, ha valamit intézkedne.
2021. aug. 16. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akar dolgozni, akkor viszont keress egy orvost.


Papírokat Te is tudsz kitöltögetni oep kódokkal.

2021. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!