Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér tágulatom van még...

Herevisszér tágulatom van még mindig? 19/f

Figyelt kérdés

Szeptember első hetében műtöttek meg, mert okozott fájdalmakat sajnos. 2 vágás lett rajtam egy bal oldalt egy a köldökömnél. Sasjnos a napokban ismét jelentkeztek a bal oldali herezacskómban a fájdalmak :(((

Bal oldalt ki lehet tapogatni egy vastageret, olyan mint az a üreges csöves tészta amit lehet kapni a boltban.(bocsánat a hasonlatért)


Hiába szenvedtem 2 hétig, hiába volt a műtét?

vagy még mindig várni kellene a javulással?

Orvoshoz mennék de nagyon nem egyszerű mert kb 50 km és kb félhónapot kell könyörögnöm egy időpontért, most az lényegtelen hogy hová ne is kérdezzetek erről kérlek.


Szerintetek?


köszi a válaszokat előre is ! :)



2017. nov. 29. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
fuh ez durva elvileg visszajöhet, én nem csináltam meg de így nem is lehet túl aktív életet élni, 1-2óra álldogálástól majd leszakad úgy fáj
2017. nov. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!