Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 hete metéltek körül és...

2 hete metéltek körül és amikor tisztítom húzzam hátra azt a kevéske bőrt, vagy ne húzogassam még?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Persze, de csak ovatosan
2021. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első 5 nap volt kritikus, amikor fürdés sem igazán javasolt. 2 hét után, ha a varratok kiestek, akkor ugyanúgy kell tiszítanod, mint körülmetélés előtt.
2021. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak még nem estek ki, szóval akkor gondolom még hagyjam békében addig
2021. aug. 13. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2-s vagyok megint. Kontrollra vissza kell menni vagy felszívódó varratokkal dolgoztak? 2 hét után ki kellene esniük, mert ha nem, akkor magadnak kell majd eltávolítani, ha nem akarsz vasúti sín jellegű mintát. Nekem az első körülmetélésem cseszték el így, aztán másodjára már okosabb voltam és tudtam, hogy mivel kezeljen (szilikonos sebkezelő gél pl. Contractubex, Dermatix), miután 4-7 nap után csipesszel kihúzgáltam a varratokat. A húzogatás miatt nem aggódnék, mert az éjszakai spontán erekciók során biztos letesztelte a tested az új helyzetet.
2021. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!