Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha zokni nélkül hordom,...

Ha zokni nélkül hordom, mennyi ideig nem lesz büdös?

Figyelt kérdés
Zokni nélkül hordok több napja espadrilles cipőt, de egyáltalán nincs szaga a cipőnek sem a lábamnak ( nem használok izzadasgatlót), pedig izzad ugyanúgy mintha zokniban lennék és egésznap rajtam van és meleg van stb. Vajon megúszom szag nélkül és horhadhatom mindig így? Mik a tapasztalatok?

2021. aug. 12. 06:07
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
71%
Egy idő után szaga lesz mindegyiknek, de alapvetően nem az izzadtság okozza a szagokat. Kimosod, ha szaga lesz és ennyi.
2021. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Én soha nem hordanék zokni nélkül cipőt. Mindegy, milyen. A zokni pont arra való, hogy az izzadságot felszívja függetlenül annak szagának intenzitásától. :) Bocs, ez nem rendes válasz volt... vagy talán félig mégis az. Azért szép napot. :)
2021. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyáron nem hordok egyáltalán zoknit, mezítláb veszem vel a hétköznapi sport cipőmet igazából izzadós vagyok, kamasz fiú kor óta bár felnőttként annyira nem de meg maradt, tehát zoknival is be izzadt büdös lett, viszont mezítláb kényelmesebb, én 2 3 naponta ki mosom a cipőt így kevésbé van 2 3 napig szaga pedig nap nagy részében a lábamon van nyáron is, ha nem jut alkalom arra hogy ki mosni, 4 nap azt érzem nagyon be izzad a lában vizes érzés a lában a cipőbe, nap végen akkor van is ám nagyon büdös szaga a cipőmnek, természetesen ez igyekszem arra hogy ritka alkalom legyen, ezért figyelek oda hogy tisztítva legyen, kínaiba szoktam venni sport cipőt azt nem szoktam ki mosni soha, rá jöttem gyárilag elég erős cipő szaga van, igazából cipő mezítláb viselet el vegyül cipők közöt jobb minőségű azt szoktam tisztítani mosni, de a kínaiba veszek sport cipőt igazából kimondott mezítláb veszem fel.
2021. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!