Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Sinopharm vakcinának lehet...

A Sinopharm vakcinának lehet negatív hatása a spermákra, a férfi termékenységre?

Figyelt kérdés
ha a nő nincs beoltva csak a férfi, érdemes várni a gyermekvállalással 1-2 hónapot vagy nem szükséges?

2021. aug. 12. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ezt senki nem tudja.


Lehet.


Lehet hogy nem.


Az ido mindent elarul.


Amelyik gyakoris meg itt neki all majd osztani az eszt a 3-mas biosz meg kemia erettsegivel, de leirja hogy felesleges neki bizonygatni a kvalifikaciojait, az meg csak frocsog a levegobe a budos szajaval.

2021. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Párom teljesen steril lett oltás után. Persze ráfogták hogy tünetmentesen átesett a kovidon és attól :S
2021. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Próbálkozni kell, aztán úgyis kiderül. Én még nem hallottam arról, hogy férfiakra ilyen jellegű hatással lenne. Nőknél nagy eséllyel felborítja a hormonháztartást (oltást gyártójától függetlenül), de ugye ez egy férfinél nem annyira mutatkozik meg.
2021. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-Es: Párod melyik oltást kapta?
2021. aug. 12. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Én annyi rosszat hallottam róla aztán most jött a 3. oltás, na persze csak a leghülyébbeknek és akik rá vannak kényszerítve. Ez nem szabad döntés. Itt már diktatúra van. A diákok oltassák be magukat és csak akkor mehetnek iskolába, aztán jön az hogy bármiféle juttatást/kiváltságot csak akkor vehetsz igénybe ha be vagy oltva. Jaa, most is ez megy.
2021. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4

Vero Cellt kapott.

2021. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, az milyen? Covid elleni?
2021. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, az a kínai vakcina.
2021. aug. 12. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Túl népesedés van és ezt valahogy megkell oldani.
2021. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Bármitől lehet egy férfi átmenetileg steril. Igen, akár a stressztől is! Szóval majd ha úgy érzed magad hogy minden rendben és nem görcsölsz ezen a hisztérián akkor jöhet a baba projekt.)
2021. aug. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!