Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet büdös a péniszem?

Mitől lehet büdös a péniszem?

Figyelt kérdés
Mosom. Rendszeresen. Még is az utóbbi 2-3 hónapban feltűnt, hogy nagyon hamar erős, kellemetlen szaga lesz. Nem pisi szag. Plusz viszket a makkom pereme körül. Mitől lehet? Hogyan lehetne elmulasztani?
2021. aug. 14. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom, sose volt még ilyen gondom.


De a viszketésből ítélve, talán valami gomba? :DDD


Prostinál voltál?? Nem éri meg... egy férfi nem fizet a szexért, de márcsak az ilyen leprák miatt se.

2021. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam prostinál és nem is szexeltem amikor a baj kezdődött. Gomba az lehet végül is, nekem a szervezetembe eléggé el van szaporodva a vérképemből ítélve
2021. aug. 14. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sanszos hogy gomba...ahhoz elég egy strandra elmenni,nem kell prostihoz...canesten segíteni fog
2021. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gombás vagy bakteriális fertőzés.

Mielőtt nekiesel a Canestennel előbb menj orvoshoz, mert lehet baktérium okozza amire nem lesz jó a Canesten, csak kiszárítja makkod

2021. aug. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

3as ez a strandon/uszodában összeszedek ezt azt, ez valami városiak körében elterjedt marhaság.


Én rendszeresen járok uszodába, mert szeretek úszni, több éve. Sosem szedtem össze semmit, sem gombát, sem uszodaszemölcsöt, se semmit. :D


Ugyan mit lehetne összeszedni egy rommá klórozott medencéből, mond?! :DDD Az meg alap, hogy mindenhova papucsba mész a medencén kívül.


A kérdező nem ír le mindent, nem is csoda, én is szégyellném.

2021. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem városi legenda, én speciel lábgombát szedtem össze a strandon, pedig mindenhová papucsban megyek (ez alap), illetve lemosom magam mielőtt a medencébe megyek, és még az agyon klórozott lábmosót is használom, mégis összeszedtem a lábgombát.
2021. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Az egészséges pénisznek gyengébb-erősebb (büdös) vajsav szaga van.
2021. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert te, 5-ös válaszoló nem szedtél össze semmit uszodában, nem azt jelenti, hogy nem is lehet és nem fordulhat elő mással.
2021. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel megoldódott a gond egy pár napja. Eddig mindig tusfürdővel mostam meg a fityma alatt és utána nem öblítettem le rendesen. Ez okozta a kellemetlen szagokat. Mióta csak vízzel mosom nincs semmi gond.
2021. aug. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!