Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is büdös a saját pénisze?

Másnak is büdös a saját pénisze?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja van barátnőm, kb 10 percre lakik tőlem, megfürdök otthon, de mire átérek hozzá elmegyek a mosdóba és érzem, hogy már megint szaga van, úgyhogy el is megy a levetkőzéstől a kedvem, mondván hogy igénytelennek fog tartani. Már parfümöt is fújtam a szerszám fölé de azt is elnyomja, másnak is ilyen?


Nem vagyok nemi beteg, mert még sosem voltam nővel, úgyhogy nem valami betegség okán ilyen.



#szagosfarok
2017. jan. 30. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmosod rendesen a makkod, és a makk pereme alatt? Esetleg van fitymaszűkületed, ami miatt nem jutsz odáig? Vagy netán nagyon érzékeny lenne a makkod, és nem tudod átdörzsölni a markoddal erősebben? Egy minimális szag keletkezik fürdés után is, az gondolom természetes, de ha ez extrémen erős, mintha napokig nem fürdöttél volna, akkor érdemes egy doki véleményét kikérni. De az is lehet, hogy természetes, csak te parázod túl.
2017. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Jellegzetes "illata" van a nemi szerveknek férfinál és nőnél is, de ha neked a sajátod is büdös, akkor van baj :-P
2017. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom megszoktam mosni rendesen, még ázni is hagyom a kádban! Hát nem tudom mennyire olyan alapból, de engem rendesen állon vág ha hátrahúzom
2017. jan. 30. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Hátrahúzva mosod meg szappannal?
2017. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Én teljesen szőrtelenítem, és zuhanyzás után behintem babahintőporral (igen!), valamint minden pisilés után megmosom, így estére se pálik be. Hintőpor nélkül engem is zavar, próbáld ki azzal.
2017. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem! Rendszeresen és alaposan meg kell mosni! Néha előfordulhat de annak olyan okai lehetnek mint pl a betegség, vagy egy bizonyos ételfogyasztása talán. (és akkor is a pisinek van erős szaga)


Ha rendszeresen fennáll ez a dolog nálad keresd fel a háziorvosodat, ő majd elküld a megfelelő helyre, talán vérvételre is (ha nem a tisztálkodással van a probléma)

2017. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fő gond régen az volt, hogy nem tanítottak meg, hogy pisiléskor húzzam hátra a fitymámat. S mivel jó hosszú volt, így mindig ballonszerűen felfújódott...


A lényeg, hogy mosd gyakrabban. Ha esetleg viszket vagy éget, akkor Canesten kenőcs. Ha attól sem múlna el, akkor édesapád vagy doki segít. Nem olyan ciki ez.

2017. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!