Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereműtét utáni mikortól...

Hereműtét utáni mikortól lehet önkielégíteni?

Figyelt kérdés
Herevisszér és kétoldali orchidopexia =here lekötés ,erre azért volt szükség mert nem tudták eldönteni az orvosok hogy most a visszér miatt fáj a golyóm, vagy mert kicsit megcsavarodik mindig?!) műtét után mennyi ideig kellene szerintetek kibírnom önkielégítés nélkül?? 10 napja volt a műtét, nem fáj semmi kivéve a visszér, de azt mondta az orvos hogy az még fog is mert idő mire visszafejlődik. A masztizásra nem tért ki, gondolom azért mert még csak 16 éves vagyok?!..:/ Szerintetek csinálhatom már? Vagy még várjak? Kicsit hajt már a vágy:D

2021. aug. 16. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menned kontrollra majd? Akkor meg tudod kérdezni, vagy esetleg felhívni az orvost?
2021. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most voltam 3 napja varrat szedésen, ott mondta h még lesznek tünetek de ne foglalkozzak vele, mert mindent megcsináltak ami gondot okozhatott. 6 hét múlva kell visszamennem megnézetni. Felhívni meg ezért inkább nem hívnám, Van neki jobb dolga is mint h az én szexuális életemmel foglalkozzon, ha nem találok erre választ akkor még várok vele néhány napot, utána már szerintem nem okozhat gondot.
2021. aug. 16. 21:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lett volna szerintem a legjobb megkérdezni. De nyugodtan felhívhatod, ez nem a szexuális életed, hanem az egészséged része, egyáltalán nem kínos kérdés, aki urulógusnak, andrológusnak ment, az direkt ezt a szakterületet választotta. Ugyanolyan kérdés, mintha térdműtét után kérdeznéd hogy mikor lehet sportolni, vagy szájsebészeti műtét után, hogy enni.
2021. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de általában 4-6 hét szokott lenni a tilalom ideje.


Én is inkább várnék még vele, mint hogy baj legyen.


Biztos piszok nehéz lesz, de muszáj most kibírni.

Utána annál jobb lesz.


Ha meg már a falad kaparod mondjuk egy hónap környékén, akkor hívd fel a dokit, nem fog megsértődni.

Nekem mandulaműtétkor is elmondták, meddig nincs szex.

2021. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kibírtad?
2021. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még próbálok kitartani :’D
2021. aug. 23. 00:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy hős vagy. Gondolom, tök nehéz kibírni…dagad a vágy…
2021. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én tuti nem bírnám.
2021. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na srácok eddig bírtam. 18 nap
2021. aug. 24. 14:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Szuper ! Remélem jól múkódött.
2021. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!