Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akar vki onsanyargatni' velem?

Akar vki onsanyargatni' velem?

Figyelt kérdés

Udv!

Nem vagyok megelegedve az alakommal igy fogyizni es edzeni kezdek.

Mivel ez egyedul nem egyszeru , ha valaki (no) csatlakozna , tok jo lenne.

Tata/Tatabanya

20/L


( -10/15kgtol szeretnek egyebkent megvalni. 162cm vagyok, 58kg)



#egészség #szabadidő #fogyókúra #Tata #Önfejlesztés/önkielégítés #edzés/edzőtàrs
2015. nov. 28. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Javaslom a területi pszichiátriai gondozót, ők tudnak segíteni a testképzavaroddal. -10/15 kg? Őrület... Eddzél, ha akarsz, de a testtömeged teljesen rendben van.
2015. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mar bocsi , de mi vagy te erkolcscsosz?

Pls nem biralasra vagyom, csak egy hasonlo gondolkodasu, vagy helyzetbe levo tarsra/baratnore , akivel segithetnenk egymast a kituzott cel elereseben.

2015. nov. 29. 00:04
 3/13 anonim válasza:
53%
És most azt hiszed hogy így éjfélkor találsz ilyet? Ez meglepő számomra. XD De tudok tanácsal szolgálni ha elmondod lényegesebben.
2015. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kerdezo, a legjobb uton haladsz az anorexia fele. Hogy magaddal mit csinalsz, az a te dolgod (bar valoban inkabb pszichiater kene neked, nem fogyokura), de mast ebbe az elmebajba ne rangass bele.
2015. nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azert irtam most, mert inszomnias vagyok .

Kerlek ne terjetek mar ki az elmem allapotara.

Borderline szemelyiseg zavaros vagyok.

H lenyugodjatok mar vegre es leszalljatok a temarol. Csak azok irjanak, akik komolyan is vesznek.

Koszi

2015. nov. 29. 00:56
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan venni? Eleg nehez lenne, csak egy unatkozo alsos vagy...
2015. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Először is kellene mérned egy BMI indexet, ha van okosmérleged.


Ha a testzsír százalékod 20 % körüli (normál)

Akk nincs szükséged fogyókúrára.


Ha ettől eltekintve erőlteted, ezt azzal csak károkat teszel magadban.


Az immunrendszered rombolod le, a kollagéntartalékaidat égeted le, esetleg izomsorvadást okozol.



Én azt javalom, hogy az étkezési szokásaidon ne változtass, de kezdj el edzeni, az ugyanis fejleszt is, míg az hogy kevesebbet eszel, az csak rombol.


Az aerob edzésformák, elviszik az étvágyadat, mert amíg a vérnyomásod pörög a pulzusod magas addig nincs étvágyad, max szomjas vagy.



Tanuld meg (tapasztald meg) a tested működését!

2015. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A proana oldalakon találsz tippeket.
2015. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Talán ez még nem anorexiagyanús helyzet, főleg a -10 kg, de egy kissé túlzásnak tűnik így látatlanban, főleg edzéssel. Vannak vékony lányok, akik nem tudnak mit tenni, de az más.


S szerintem nem kell eldönteni a tervezett fogyás mértékét, majd meglátod, mikor nézel ki szerinted jól. Amit persze nem mindenki tud helyesen megítélni, de a puszta számokhoz ragaszkodás értelmetlen.

2015. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolso felhasznalo: vegre valaki , aki megerti mit akartam kinyokodni!

Lehet az irasom stilusa zavaro , az onsanyargatni' alatt sima eletmodvaltasra gondoltam, kis fogyi , fokozatosan csokkentett kajaval es mellette edzes.

50kgal meg is elegednek egyebkent.

Felreerthetoen irtam, fogalmaztam. Bocs.


:-D de nem is lett tul sok jelentkezo....


Azt meg hozzateszem h ha vki meg is raszanna magat h edzegessen' velem ( minden rossz szandek mentesen) van futopadom, elipszis trenerem es meg egy E-fit gepem is itthon.

( mielott irnatok h akk edzzek, mire varok meg stb, ujra emlitem h nekem szuksegem van valakire, aki motival es viszont .

Es nem, a szemelyi edzoket nem kedvelem , nem fizetek azert h valaki biztasson es elviseljen engem , stb, mert nem baratsagon alapul ( max jialakulhat, de ebbe ne kossetek bele)


Egyeb irant nem vagyok alsos, 21leszek januarba es mar suliba se jarok.

2015. nov. 29. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!