Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A genetika ellen lehet tenni...

A genetika ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

25/F vagyok, és normál testalkatú vagyok de mindig volt egy kisebb pocakom.


Nem zavart túlságosan de egy idő után megelégeltem, de akárhogy/akár mivel próbálkoztam nem sikerült a hasamból leadni.


Mára már megbarátkoztam, hogy van egy kis pocakom.


Inkább csak az érdekelne, hogy a genetika miatt lehet valamit tenni?



2021. aug. 16. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy mindig is volt kiskorom óta egy kis hasam, pedig amúgy a többi részem átlagos, sőt inkább kicsit izmosabb.
2021. aug. 16. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
A genetika az genetika. Mint egy sima CD amire kírtál valamit és le is zártad. Azt modosítani már nem lehet. A mai tusomány nem tart még ott hogy a géneket módosítani lehessen. Ha már minden hasi edzés módot megpróbáltál és nem használt akkor ez ilyen marad. De ha fitt vagy és jól érzed magad akkor egy kis pocak nem a világ vége.
2021. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából fitt vagyok, egyedül a hasamon van nagyjából 4-5 kg felesleg.


Igazából már nem zavar, de amúgy ezelőtt minden lehetséges módszert kipróbáltam.

2021. aug. 16. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Futással tudod leadni kimondottan a pocakot.
2021. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Egy időben rendszeresen, naponta futottam néha többször is, egy éven keresztül, de semmi változást nem tapasztaltam.

2021. aug. 17. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom, az a "baj" hogy normális emberformád van. Elég baj, hogy eluralkodott ez a zsírfóbiás, bocsánat: testépítő idiotizmus, ugyanis nem mindenki az ilyen istenített eres-bordás-barázdás kinézethez vonzódik, hanem igenis ahhoz, ha van a srácokon egy pár centi hús körben. Mondjuk, olyan vízilabdás-alkat.
2021. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!