Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már rövid fék műtétje...

Volt már rövid fék műtétje valakinek? ha igen akkor mennyire fáj, és mennyi a gyógyulási idő ? 21F

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fék az, amit operálni kell? Kézi, vagy lábfék?
2021. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
Fityma fék
2021. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de hallottam olyantól, akinek volt.

Nem mindenkinek egyforma a fájdalomküszöbe. Maga a műtét érzéstelenítéssel történi, altatás nélkül. Ezzel semmi gondod ne legyen. A seb gyógyulása kicsit érzékennyé teszi a hímvesszőt, de senki sem halt bele. Utána áldani fogod az orvost, aki műtötte.

Ne aggódj!

Ffi.

2021. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Kb 20 perces beavatkozas. 1 amp. 10%-os Lidocain, 1 amp. Ultracain kell hozza, es felszivodo fonal.

Nem fogsz semmit erezni.

A betegek akik jottek vissza kontrollra, azt mondtak, patikaban veny nelkul kaphato fajdalomcsillapitokkal is jol elvoltak.

Betadine-os lemosas napi tobbszor javasolt, de ennyi.

Kb 3 het a gyogyulasi ido.

2021. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt kenőcsökön kívül hallottam olyat is, akinek kamillás vízzel kellett kezelnie, meg azt is hallottam, hogy perubalzsammal (igen, perubalzsammal - ez a neve). kellett kezelnie.
2021. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!