Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Februárban lesz 4db bölcsesség...

Februárban lesz 4db bölcsességfog műtétem. Mire számítsak ( a műtét után)? Mennyire durván lesz feldagadva az arcom és mennyi ideig fog fájni? Mennyi a gyógyulási idő? Fogok tudni iskolába menni ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
A műtétek 4 egymást követő pénteki napon lesznek. A kérdés az lenne hogy mennyire lesz vészes illetve a pénteki napokat követő hétfőkön és a hét többi napjain fogok e tudni iskolába menni vagy otthon kell hogy maradjak? 3 nap elég hogy lemenjen a duzzanat? A fájdalom az nem érdekel attól ha kell ott tudok lenni suliban. Csak azért feldagadt fejjel nem szívesen mennék. Nem szeretnék 5 héten keresztül kimaradni a suliból ( 11.-es vagyok)

2020. dec. 21. 19:42
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem kell fèlned! Ha az orvos jó, akkor hiba nem fog esni, ès könnyedèn fog menni az egèsz. 2 nap alatt elmúlt nekem, igaz csak 1 bôlcsessègfog volt.Minden jót!
2020. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Meg szeretnèm emliteni, hogy ha 4 bölcsessègfogat fognak kihúzni illetve kioperállni, akkor talán kedvezô lenne, ha el kezdenèd elôtte már pár nappal korábban beszedni az Antibiotikumot, hogy megelôzzed a problèmát!
2020. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Juj... Nekem a felsőkkel semmi gondom nem volt, egyszerű húzások, de az alsók teljesen más tészták. Egyiket vésték, na azután borzalmasan feldagadtam, a másik bár ugyanúgy húzás volt, nem nagyon akart gyógyulni a seb. Antibiotikumot csak a vésés előtt kellett szednem. Sok sikert előre is! Mindegyiket műteni kell, nem elég a húzás?
2021. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!