Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Attól még lehet gyerekem ha...

Attól még lehet gyerekem ha nekem nincs valami sok spermám?

Figyelt kérdés
Van azért de nem valami sok. Ez hátrány ha valaki gyereket is akar?

2021. aug. 26. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy,hogy a sperma vagy a spermium kevés. Nem tudom,mit jelent hogy nem valami sok,de el lehet menni kivizsgáltatni magad, termékeny vagy-e.
2021. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
29, és nem valami férfias
2021. aug. 26. 10:55
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Hogy érted, hogy nem valami férfias? Kicsi a péniszed?
2021. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Az ondód kevés vagy konkrétan a spermaszám? Előbbi a férjemnek is kevés, mikor gyereket terveztünk, elment megnézetni és konkrétan alig tudott mintát adni, mégis teljesen jók lettek az eredményei. És 3. hónapban teherbe is estem.
2021. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Az ondód kevés, vagy a benne lévő spermium kevés? Ha az első akkor nincs nagy gond, az ondó mennyisége függ attól is hogy milyen gyakran ürül stb. Azt meg hogy kevés benne a spermium csak orvos tudja megmondani.
2021. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4-es a férfiasság nem a pénisz méretétől függ.
2021. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7


Ezt értem, és a kérdésem annak ellenére, hogy 0-ra lett pontozva, nem rossz szándékú kérdés volt. Azért kérdeztem azt amit, mert leírta hogy hány éves és hogy nem valami férfias. Nem tudom hogy itt mire gondolt a kérdező.

2021. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy a kettő nem függ össze, akkor miért is érdekes hogy mekkora a farka?
2021. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

9


Akkor újra leírom, mert ezek szerint a szövegértelmezés nem az erősséged. A kérdező azt írta, nem valami férfias. Na most azon túl, hogy kevés az ondója és ez egyébként szintén nem a férfiassággal függ össze, érdekelt, hogy mi volt a kontextus amikor azt írta, hogy nem valami férfias. Így már érted? Sikerült másodjára értelmezni, vagy leírjam még 1 alkalommal?

2021. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!