Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Attól még lehet gyerekem ha...

Attól még lehet gyerekem ha nekem nincs valami sok spermám?

Figyelt kérdés
Van azért de nem valami sok. Ez hátrány ha valaki gyereket is akar?

2021. aug. 26. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Talán neked kellene egy kicsit gondolkozni és értelmezni amit leírsz. Olvasd el újra, értelmezd a mindenki által nullára pontozott válaszod, és akkor majd rájössz hogy ki nem tud szöveget értelmezni.
2021. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

11


Abszolút nem érdekel a hozzád hasonló szövegértelmezési problémákkal küszködő egyedek pontozása. Tehát akkor mire gondolt a kérdező, amikor azt írta hogy nem valami férfias? Mert látom te vagy itt a helyi nagypofájú. Igaz olvasni tudsz, csak szöveget értelmezni nem, így várom válaszodat, hátha a gyökérségen kívül más is jön ki belőled.

2021. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Neked jut addig az agyad, hogy ha valaki nem férfias, akkor azonnal a pénisz méretére gondolsz.


Talán mondjuk, testszőr, arcszőrzet, megjelenés, határozottság stb. Van egy pár dolog amire kapásból lehet gondolni. Ezt a dolgot rajta kívül senki nem tudja, legalábbis én nem tudom megmondani az utcán a férfiakról hogy valakinek mekkora, de örülök hogy én vagyok az aki nem tud szöveget értelmezni. :D

2021. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nos, nem tudom hogy a kérdéshez hogyan kapcsolódik az hogy a kérdezőnek kevés az ondója és az, hogy hogyan néz ki, vagy hogy éppen mennyire határozott. Ezeknek semmi köze az ondó mennyiségéhez. Tehát a te monológod is ebben a formában egy nagy 0. Tehát beleállsz más emberekbe, leírod ugyanazt, csak a péniszméret helyett arról írkálsz, hogy ki hogy néz ki, meg mennyire határozott. Biztosan a határozatlanság az ondómennyiség alacsony mivoltja. Agysebész vagy te is ezek szerint.


Szóval most olvasd el kétszer azt amit te magad írtál, értelmezd (másodjára elvileg menni fog neked is, a saját írásod talán elsőre is), aztán mielőtt itt elkezdesz okoskodni tarts egy kis önvizsgálatot, mert valószínű hogy kevésbé vagy okos mint amilyennek gondolod magad.


Ha pedig a kérdező azt írja, nem valami férfias, attól ő még gondolhatja azt, hogy azért kevés az ondómennyiség, mert kicsi a pénisze. Mert feltételezem azzal ő is tisztában van, hogy nem külseje és nem is a határozottsága befolyásolja az ondómennyiségét. Ezért érdekelt volna a kérdezőnek a válasza, csak sajnos ezen az oldalon az ember mindig belebotlik ilyen hozzád hasonló agysebészekbe.

2021. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor gondolkozz el egy kicsit azon amit írtál. Kicsi a farka ezért nem férfias, vagy ezért gondolja azt hogy kevés az ondó stb.


Örülök hogy te teljes egészében feltételezésekbe bocsátkozol. Vagy a kérdező fejében lévő dolgokat pontosan tudod? Bocs, de nem. Szóval amíg én konkrétan kérdezek, és lényegi dolgokat akarok megtudni, addig te feltételezésekbe bocsátkozva kérdezgetsz másokat a farokméretről, és totális feltételezésekbe bocsátkozol. A kettő között azért vannak nagy különbségek. Mégpedig a tények. Kiemelem neked a szót kedves agysebész, TÉNY.

2021. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdező fejében lévő dolgokat, ezért KÉRDEZTEM a KÉRDEZŐT, nem téged, hanem a kérdezőt! Csak te annyira fontosnak gondolod magad, hogy más válaszadóknak okoskodsz. A tény pedig az, hogy te szerinted az ondómennyiség attól függ, hogy ki hogyan néz ki és mennyire határozott. Neked ez jut eszedbe a férfiasságról. Nem tudom hogy nő vagy férfi vagy-e, de azt is elárulom hogy a férfiak a péniszt szokták "férfiasságnak" is hívni. Ha férfi elmegy orvoshoz és azt mondja baj van a férfiasságával, akkor nem arra gondol hogy határozatlan, hanem arra hogy nincs merevedése például. Érted már végre, te agyoniskolázott? Nem bocsátkoztam semmilyen feltételezésbe, kérdést tettem fel. A kérdés meg a kijelentés között óriási különbség van, de úgy érzem kár magyarázni olyannak aki szöveget értelmezni sem tud. Arról meg szokj le, hogy más emberekbe állsz bele, pláne úgy, hogy eszed nincs sok.
2021. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Ha kevés a sperma az ondodban,akkor is tudsz gyermeket nemzeni!
2022. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!