Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok fiú miért nem figyel...

Sok fiú miért nem figyel erre? Otthon is így pisilnek?

Figyelt kérdés

Egyre többször veszem észre a nyilvános WC-kben hogy a férfiak nem jól pisilnek . Ha lehet ezt így mondani. A WC előtt áll a pisi. Ki figyeltem magamon és ez akkor lehetséges ha nincs rendesen hátrahúzva…


18f



2021. aug. 30. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert igénytelenek és gusztustalanok. Én mindig figyelek rá, hogy ne menjen mellé, akár otthon vagyok, akár nyilvános WC-ben. Sok állat tisztább mint néhány ember..
2021. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom dolgozik bennuk az allati oszton, hogy mindent meg kell jelolni. Sok ember nem igazan tud felmutatni ennel nagyobb teljesitmenyt.


De allitolag a noi wc-ben durvabb allapotok uralkodnak sokszor.

2021. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Miert vagytok ilyen primitívek? Ezért ilyen mocskos a társadalom mert szinte nincs olyan ember aki kicsit is oda figyelne és tiszteletben tartaná azt, hogy valaki nap végén ott kitakarított
2021. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
En ulve pisilek.Allva soha eletembe nem pisiltem.En pisiles utan meg is torlom.Lehet ez valakinek furcsa.
2021. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
szerintem azért, mert beállsz egy távolságra ami teljesen jó egészen addig amig a vízelés végéhez nem érsz. akkor már nem olyan sugárban jön a vízelet mint az elején, és az utolsó cseppek már a gravítáció hatására lefele esnek. ilyenkor kéne néhány centivel közelebb állni.
2021. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

De nem egy teljes pocsolya...


Plusz ez szar kifogás, hogyhogy én beletudom kalkulálni a nyomásváltozást?

2021. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sajnos nem mindig és nem mindenkinek folyik egy sugárban. Sokszor van, hogy több sugárban jön, akárhova húzom a fitymát. Kellemetlen érzés nekem is, nyilván nem direkt csinálom...
2021. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

A normális válaszok törölve lettek xd grat

pedig elpofáztam szépen hogy miért nem... mindegy "hasznos" oldal

2021. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

9-es: Plusz még így az én kommentemnek sincs túl sok értelme mert a te kommentedre hivatkoztam.


De amúgy tényleg megtehetnéd hogy nem direkt hugyozod össze a wc-t

2021. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem én voltam te szerencsétlen xd Én elmondtam hogy retkes minden, hozzá sem érek semmihez, és egyáltalán nem érdekel hogy lehugyozom a már hugyos wc-t
2021. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!