Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedés fizikai oka hogyan...

Merevedés fizikai oka hogyan deríthető ki?

Figyelt kérdés

Harmincas éveimben vagyok, sose volt merevedésem.

Orvos azon kívül, hogy az ilyenkor szokásos népszerű gyógyszereket felírja (egyik sikertelensége után egy másik fajtát), nem mond semmit.

Ezeket együttlét előtt kell bevenni, fejfájáson kívül mást nem okoznak.

Én olvastam, hogy fizikai károsodás felderítésére milyen vizsgálatot kell végezni, de ezt természetesen nem mondhatom az orvosnak, mert érthető okokból gondolom mindegyik nem szívleli a "neten olvastam, hogy..." kezdetű mondatokat.

A gyógyszerek drágák és nem segítenek, egyik tuán a másik. Azt hiszem a palettát már végigpróbáltam...

Mit tegyek, hogy azonnal kivizsgálást nyerjen ez?



2021. szept. 1. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy elmondod a dokinak, hogy tudod hogy van ilyen vizsgálat és szeretnéd ha elvégezné vagy adna beutalót.
2021. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy orvos valtaszt mert lehet asexuell vagy kanos szoktal lenni?
2021. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, a tabletták nem hatnak csak fejfájást okozott, és libidó sincs
2021. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A merevedés akkor jön létre,ha az agyba a szexuális központot valamilyen szexuális inger éri.Szexuális ingert okozhat,szexuális cselekmény nézése,képen való látása,erről való beszélgetés,hallgatása,szagok érzékelése,vagy éppen ilynekről való fantáziálás is.

A fizikális vizsgálatok csak ezek után következnek .

2021. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Libidó van, mindig is volt. Jóval harminc felett vagyok és sose volt igazából merevedés, de mivel eddig csak egy párkapcsolatom volt (aminek nem a külsőm az oka), a párkapcsolatom kezdetéig azt gondoltam: "nővel majd menni fog".
2021. nov. 13. 19:06
 6/15 A kérdező kommentje:

A tanult-tapasztalt orvossal pedig félnék közölni, hogy "azt olvastam a neten", hogy "a ... nevű fizikális vizsgálat egyértelműen eldönti hogy szervi károsodásról van -e szó, ezt szeretném", mert elég érthető módon felkapják a vizet ettől a legtöbben. Tehát, olyan látszata lehet ennek, hogy a diplomás, több évtizede pályán lévő orvost "a beteg megpróbálja leiskolázni, amit egyetlen kereséssel a neten talált".

Viszont azt se szeretném, hogy még nem tudom hányszor húszezret dobjak ki az ablakon olyan gyógyszerekre, melyek csak frankón fejfájást okoznak, mást semmit. Nem tudom a paletta milyen széles még gyógyszer-ügyileg, eddig háromféle készítmény volt.

2021. nov. 13. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Soha nem allt ?
2021. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, sohasem. Az okát nem tudom.
2021. nov. 13. 19:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha visza irsz kiderül
2021. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom: mit írhatnék ezzel kapcsolatosan vissza, annál bővebben nem tudom kifejteni mint amit itt írtam, okát nem tudni, se örökletes betegség se más.
2021. nov. 13. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!