Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak! Mit csináltok,...

Fiúk, férfiak! Mit csináltok, ha piszoárnál random merevedésetek lesz?

Figyelt kérdés

Szóval mindenkivel előfordult már, hogy csak úgy hirtelen a semmiből merevedése volt. Az érdekel, ki mit csinál, ha ez egy piszoárnál történik?

Elteszed és bemész a fülkébe? Megvárod ott, hogy elmúljon? Rásegítesz? Befolyásol, hogy vannak-e mások is bent és esetleg megláthatják?


Minden érdekel.



2021. aug. 30. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem kérdező,ez nem fordul elő mindenkivel! A piszoárnál sosem állt fel,oda hugyálni megyek,ahogy a többi normális ember is,nem élvezkedni.Ott nincs mitől felállnia.
2021. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Volt már merevedésem piszoárnál de az azért mert olyat láttam.

Volt olyan hogy be kellet mennek a fülkébe és segíteni de volt hogy csak eltettem és kb 1-2 percig ott látszódott.

Veled volt ilyen?

2021. aug. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Velem volt már ilyen. Senki nem volt bent rajtam kívül, és már nagyon kellett... Elővettem, de nem jött semmi, csak állt. Ott álltam pár percig (mindenhogy) aztán elkezdett lankadni és végre el tudtam végezni a dolgom.
2021. aug. 30. 07:08
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Azok a piszoárok, ha mesélni tudnának:)
2021. aug. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is jártam már így. Diszkréten eltettem és vártam a fülkében míg elmúlik vagy rárántottam.
2021. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát én valahogy nem izgulok fel a húgyszagú vécék piszoárjai előtt.. dehát nem vagyunk egyformák. Igaz, én hetero vagyok..
2021. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
:)
2021. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
nekem ha feláll kicsit nehezebb pisilni de nem szokott sokáig tartani. van hogy kanosabb vagyok, ilyenkor bemegyek a fülkébe és rárántok ha már áll xD
2021. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

A merevedés nem csak felizgulástól lesz. Vagy éjjel alvás közben amikor vagy 4x feláll akkor is mindenki kanos?

Én elrakom elmegyek a fülkébe és várok amig megoldja magát a helyzet.

De amugy se szeretem a piszoárokat használni, csak akkor szoktam ha végképp foglalt minden fülke. Föleg ha nyilvános a wc.

2021. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
😆😆
2021. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!