Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell pisilnem, ha nem...

Miért kell pisilnem, ha nem ittam semmit?

Figyelt kérdés
Mar ezert nem iszok szinte semmit, napi max 1 litert. Mert ha probalom betartnia a 2-3litert, akkor 3 percenkent wcre megyek. Most legutoljara ejfel elott ittam 2dl vizet. Azota mar 3x voltam pisilni es mostis kellett még, mikor ma még egy kortyot sem ittam. Mitol van ez?
2021. szept. 2. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Talán prosztataproblémák. De valami nem stimmel nálad, fordulj orvoshoz.
2021. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
42%

1. Lehet vese túlműködés.

2. nekem olyankor volt ilyen, amikor automatás cappuccinót ittam. 1 kappucsínó, fél liter húgy. Vízhajtó hatású volt az alapanyaga.

Nem vészes, de érdemes: Menj orvoshoz!

2021. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Pont azért, mert keveset iszol. Ha elkezdesz normálisan inni, akkor majd a szervezeted is hozzászokik, és nem kell percenként wc-re rphangálnod. Arról meg ne is beszéljünk, hogy bárki bármit mond, az az 1 liter édes kevés.
2021. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen színű?
2021. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vilagos, nem sargas.
2021. szept. 2. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 1 liter kevés. Az elején a szervezeted a 2 litert soknak fogja érezni, ahogy írták is ezért mész sűrűbben wc-re.
2021. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!