Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől kell kb 2óránként...

Mitől kell kb 2óránként pisilnem, ha nem is iszok semmit?

Figyelt kérdés
Ez főleg télen van, nem iszok szinte semmit, csak egy két korty reggel, és este, mégis mikor napközben úton vagyok, 2órát nem bírok ki hogy ne keljen elmennem pisilni... Ez mitől van? Nyáron is elég sokat kell, bár akkor iszom is azért, de télen...
2010. jan. 11. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig felfázol?
2010. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem ez nem olyan, hanem rendes adag jön :D és nem fáj a hasam meg semmi ami arra utalna...
2010. jan. 11. 11:40
 3/6 anonim válasza:

Szia!


A gyakori vizelési inger utalhat cukorbetegségre. A kérdésedből nem tudom 100%-osan eldönteni, hogy valóban erről van-e szó, de én a helyedben csináltatnék egy vércukorszint mérést. (Háziorvosod megcsinálja ingyen-bérmentve. :))

Remélem segítettem.

2010. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia. első vagyok. cukorbetegségre csak akkor utalna, ha mellette rengeteget inna, fogyna, és mindig száraz lenne a szája. 16 éve vagyok cukros. Önmagában a sok pisilés nem jelent cukorbetegséget.
2010. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Édesanyám ugyan ilyen! Neki veseproblémája van. Nézesd meg magad nőgyógyásszal is, nincs e miómád, ami nyomja a hólyagodat. Nem elrettentésként írtam.
2010. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na sziasztok!:D Megnézettem magam, semmi nincs. Ők sem értik mi ez, doki azt mondta egyszerűen ilyen vagyok... hát nagyon jó -.-"
2010. jan. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!