Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a péniszemen?

Mi lehet ez a péniszemen?

Figyelt kérdés

Tegnap estére vettem észre ezt a péniszem közepe táján, ma reggelre nem igazán változott semmit. Kézzel hozzáérésre kicsit szúr, minimálisan erősebb nyomásra kevés átlátszó genny (vagy hasonló) jön belőle. Eddig csak egyszer nyomtam meg azt is csak azért mert hirtelen ijedtségemben nem tudtam mit csinálni. Faggyúmirigy volt már máshol a péniszemen, de az másabbul nézett ki, teljesen fehér volt és kisebb nyomás után minden kijött belőle. Fertőtlenítettem azt, és nyom nélkül eltűnt. Ezt viszont nemtudom mi lehet... Esetleg ebből is az lesz néhány napon belül? Esetleg pattanás lenne? Kenjem le valamivel vagy ilyesmi? Előre köszönöm!


[link]



2021. szept. 4. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom a bőr felszíne alatt már gyűlik a genny. Ami átlátszó kijött eddig az inkább szövet közti nedv. Ennek az elváltozásnak (furunkulus jellege van, igen, olyan, mint a pattanás, csak több benne a genny) még érnie kellene, mielőtt felnyitva távozna belőle a trutyi. Egyébként ez feszíti a bőrfelszínt, és emiatt szúr, amikor megnyomod a bőrfelszínt.

Hogy mit lehet vele tenni?

- Cinkoxidos, szaliciles paszta, csak az elváltozásra téve (leszárítja)

[link]

- vagy körömvirág kenőcs, ami gyulladás csökkentő.

2021. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval semmilyen komoly nem lehet ugye?

Ez megnyugtató, köszönöm szépen a választ!

Ilyen cinkoxidos dolgot pedig mihamarabb beszerzek.

2021. szept. 4. 09:24
 3/3 anonim válasza:
Kiderult mi volt?
2022. júl. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!