Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valakinek voltak rossz élménye...

Valakinek voltak rossz élményei a körülmetéléssel kapcsolatban? Tehát aki azt mondja, hogy inkább ne csináltatta volna meg.

Figyelt kérdés
Most készülök arra hogy körülmetéltessem magam, mert fitymaszükületem van és ezért vagyok kiváncsi a tapaszalatokra, hogy jobb e a körülmetélteknek.
2008. dec. 10. 21:59
 1/8 A kérdező kommentje:
*vannak
2008. dec. 10. 21:59
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

én egy körülmetélt férfi felesége vagyok - szerintem érdemes megcsináltatni, mert ég és föld a különbség!

sokkal higiénikusabb, nem gyűlik össze alatta váladék, könnyebb tisztítani és nekem szebb is

nem akarok általánosítani, de mivel a körülmetéltek makkja jobban ki van téve a nadrág, stb ingerlésének, érintésének, így jobban bírják az ágyban

2008. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Pechemre megcsináltattam. Amikor meglátta a barátnőm szakított velem, mert undorodik az "ilyenektől". Utána volt még 1-2 kísértelem, de azok a lányok is visszataszítónak találták. Így jártam.
2008. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Nekem semmi problémám nincs belőle, higénikusabb is, és szeretik a lányok..:) Barátnőm is.
2008. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Én is szarul jártam. Nekem a szüleimet győzték meg annak idején.


Hát, iszonyat: a makk ki van száradva extrém módon, kérges, fájó, hámlik, foltos.

A makkra föl vannak tapadva kis bőrdarabok, amik fájnak, feszítenek - drog nélküli szexet én el se tudok képzelni.


20 év után esett ki egy varrat, aminek a helye, egy kis lyuk gyűjti a mocskot, ezért időről időre ki kell tisztítanom, sokkal szívesebben tisztogatnám inkább a bőr alatt, ha még meglenne :(


Ennyit a higiéniáról amúgy :(

2009. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mostmár, hogy túlvagyok én örülök, hogy megcsináltattam. Nekem jobb. Van nekem is 2 pici lyuk de semmi nincs vele.
2009. dec. 14. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha nem volt rá egézségügyi okod akkor nagyon sajnálak,mert fölöslegesen kár elrondítani, és megcsonkítani, végülis nem vagyunk mi zsidók.
2010. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Meg kellett volna próbálnod inkább a kenőcsöt vagy valami alternatívabb dolgot.Azért jobbulást,remélem esztétikailag nem rontották el.
2010. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!