Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha kicsit rossz a tartásom...

Ha kicsit rossz a tartásom arra milyen gyakorlatokat végezzek, hogy kiegyenesedjen? 17f

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy nehéz könyv a fejedre és séta fel-le.
2011. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Botot használj a 2 hónod alatt átdugva. Az alkarod meg tartsd felemelve. Ha ferdén tartod magad, vagy meggörbülsz, nyomni fog a bot. Végül megszokod az egyenes tartást. Valamikor kollégiumokban, lányoknak kötelező volt használni, a szép tartás érdekében. ( Ki a mell, be a has!)

Ha tetszik okés. Ingyen van, nem gyógyszer, és nem is fáradtságos. Tanulni is tudsz tőle. Ha nem, szívj el egy cigit.

2011. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ortopéd szakemberhez fordulj..ha nem akkor a legjobb az úszás.
2011. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jó reggelt mindenkinek én 20-éve eljárok évente kétszer csont kovácshoz nekem ő a karbantartóm.Ez itt nem a reklám helye,de én mégis őrá esküszöm.Üdv Zsike
2011. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miyu97 válasza:
latin tánc... attól aztán tuti jó lesz a tartásod. nekem legalább is jobb lett :D
2011. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ha megjelenik egy félig meddig hirdethető kérdés, itt mellette meg is jelenik maga a hirdetés is. Ebből is látszik, hogy a kérdéseket javarészt a szerkesztő teszi fel nekünk, közölva mindjárt a megoldást is. De ettől függetlenül nem baj ez. Akinek gondja van, legalább tudja a megoldást.
2011. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!