Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek milyen alsónadrág vált...

Kinek milyen alsónadrág vált be? (Lásd leírás.)

Figyelt kérdés

Kb. 20kg túlsúly van rajtam, amivel már elég régóta küzdök. Lehet, hogy részben emiatt is van a kihívás, amivel szembesülök. Bár lehet, hogy enélkül is hasonlóképp volna.


Hosszú ideje nem igazán találok olyan alsógatyát, ami kényelmes lenne. Eleinte annak tűnik ill. egészen addig az, amíg fel nem veszek rá farmert, rövidnadrágot stb. s el nem kezdek biciklizni, kirándulni, menni stb. Mindig igazgatni kell, mert felcsúszik a szára, már amennyi van neki (nem fecske, hanem rövidszárú valami, nem tudom, mi a neve) s a tökeimnél kényelmetlenné válik. Így hol rejtett, hol kevésbé rejtett módon igazgatnom kell, ami egy kívülálló számára furcsának hathat, ha lát az utcán :). Esküszöm, hogy sokszor úgy érzem, hogy útban van... nem, nem a répa... hanem a zacskó. S nem ér térdig pedig meg nincsenek is akkora heréim, mint egy elefántnak. :)


Próbáltam hosszúszárúakat nézni, de egyenlőre kevés sikerrel. Ami annak tűnt, nem is volt olyan hosszú, mint a képeken. Ill. hiába van ráírva egy adott méret, igazából lutri, hogy tényleg jó-e.


Szóval mind a hétköznapi életben, mind sportolás, kirándulás során akad kihívás.


Futáshoz ill. konditeremhez használok most egy kétrétű nadrágot, amit a Decathlonban vettem s nem kell bele alsógatya, de idővel ez is kényelmetlenné válik s igazgatni kell a csomagot.


Kinek mi vált be? Találtatok-e megfelelő alsónadrágot hétköznapi viseletre és alsó- vagy egyéb nadrágot sportoláshoz, kiránduláshoz, biciklizéshez stb.?


Nemrég hallottam olyanról, hogy kompressziós nadrág. Ez vajon tartja rendesen a répát meg a hereszatyrot, hogy ne legyen kényelmetlen mozgás közben?


Bármi egyéb tanácsot, gondolatot is írhattok kivéve azt, hogy fogyjak le s akkor nem lesz ez a probléma. :) Pont ezzel küzdök már jó ideje, úgyhogy az erre vonatkozó megjegyzés felesleges meg nem is erre vonatkozik a kérdés.


Köszönöm.



2021. szept. 19. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Én már pár éve csak feszülős boxert hordok.

Nekem lógnak a golyóim, de ez viszont teljesen jól tartja oldalirányban is.

Olyan fazont kell választani, amiben meg van a "csomag" helye, és abban nem mozdul ki oldalra sem.

Péniszt pedig felhajtva hordom és ez a fajta ott is tartja.

19f

2021. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fecskegatya a legjobb.

[link]


[link]

2021. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hordasz fecskét? Az tartja himbilimbit neg nem csúszkál, arra való.
2021. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is általában szűk boxert hordok, de sporthoz fecskét. Kényelmesebb és egyben tartja a csomagot. Hasonló problémákkal küzdök én is, a rövidszárú boxerből rövid idő után kifittyennek a golyóim. Erre is jó volt a fecske.

Ha nem akarsz egy vagyont költeni rá, szívesen ajánlok pár márkát.

2021. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fecskét javaslom ez esetben.
2021. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En szűk boxert és fecskét hordok. Nekem is eléggé a herezacskóm és lankadtan is nagy a péniszem így ha sportolok akkor fecske alsót veszek fel, ami kellőképpen leszorítja de mégis kényelmes. Szűk szárú boxeroknál azt figyelem hogy elől mekkora hely van.
2021. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
sokféle alsóval próbálkoztam mivel nagyon lógós zacsim vanés igazából a fecske fazon jött be. Nem kell igazgatnom és bringázás közbe is kényelmes nem lóg ki .
2021. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is túlsúllyal küzdök, és én is ezt tapasztalom... Főként passzos boxert hordok, de sajnos ami derékban jó nagyság, annak a combja nem jó, nem marad meg, felcsúszik.

Gondolkoztam, hogy váltok fecskére, vagy sima laza boxerre, ha az utóbbi fel is gyűrődik, talán nem lesz annyira idegesítő...

2021. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vékony magas vagyok, bő lengő boxert hordok, nem minden esetben jó ha nagy a pénisz, mivel nyugalmi állapotban is nagy feszülös nem volt jó, kényelmetlen.
2022. júl. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!