Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha idegesít...

Mit csináljak ha idegesít párom "betegsége"?

Figyelt kérdés

Köhög és taknyos, semmi más. Nem fáj semmije, nem lázas.

Egész nap fekszik, elhaló hangon beszél, meg akar fagyni, 5 percenként méri a lázát, de hőemelkedése sincs.

Legalább húszszor beszélt telefonon anyukájával, hogy elmondja milyen rosszul van.

Nem bírom.



2021. szept. 26. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Miert nem a parkapcsolat rovat? Vagy a mentalis egeszsegeddel kapcsolatos?
2021. szept. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Ha a férjem beteg, akkor itt a világvége. Egész nap fekszik, sajnáltatja magát, szenved. De ha én vagyok beteg, ugyanúgy ellátom a gyerekeket, megcsinálom a házimunkát. Ha szólok neki, hogy pihennék egy fél órát, mert nem vagyok jól, akkor fel van háborodva, hogy minek ez a hiszti, papot ne hívjak?
2021. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ohh, ezek a nyámnyila kis férfiak. Bele akarnak halni egy kis orrfújásba.
2021. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
tipikus férfibeteg
2021. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
most ő a beteg pici babuci, bánj vele így
2021. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#10 unalamas az egész napos fekvés. a babuci, ha beteg, nem mehet sehová döntse el, hogy akkor most beteg, vagy jól van
2021. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
adj a babucinak priznicet, hogy lemenjen a láza. meg valami jó kis keserű "orvosságot" (klasszikus a csukamájolaj) amitől erősödik. csodát fogsz látni, milyen hamar felgyógyul.
2021. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!