Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy fáj a makkom, hogy meghalo...

Úgy fáj a makkom, hogy meghalok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Maszturbálás vagy közösülés során a testnedvekkel való érintkezés miatt valamiért kis sebek jennek meg a makkomon meg a fitymán és ettől a fityma amúgy ki is szárad és akut fitymaszűkületet is okoz.

Elmúlik pár nap múlva, de így nem lehet élni, úgy fáj, hogy megőrülök.

SZTK-ba nemibetegre hiába megyek, bedugtak egy vattát, kellemetlen érzés, és nem mutatott ki semmit.

Viszont egyszer kaptam egy valami D betűs vényre kapható gombaölős tablettát. Megvan még a recept, szóval fel tudom irattatni akár azt,de kihezforduljak? Vagy ezzel kihez forduljak aki csinál is valamit vele? Egyébként lehet, hogy HPV okozza, mert valszeg régen elkaptam valakitől és a jelenlegi bnőmnek is átadtam, de ő már 1 éve kigyógyult belőle, azóta oltásokat is megkapta, de én ugyan úgy szenvedek ettől 2-3 éve kb.

Ennyit tudok, meg hogy piros minden mint a fene, de az akkor is ha nincs seb, nem múlik el a pirosság, most meg, hogy seb is van még a makkom is vörös és ég mint a fene.



2020. szept. 6. 17:27
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Ja és az a tablettat enyhítette a dolgokat *

De azóta egyre jobban visszatér kb 1 év távlatában, viszont én nem hiszem hogy ez szimplán csak gomba, mert akkor elvileg megoldotta volna a problémákat a tabi, meg mások lennének a tünetek picit, mint ez.

2020. szept. 6. 17:29
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Normalis orvost, akar magant, kellene keresni,es mindkettotoknek! Teged is kezelni kell, es a baratnodet is, mert valoszinuleg egymasnak adogatjatok oda-vissza a fertozeseket, akkoris, ha epp csak az egyikotoknek van tunete.Kezeles alatt es utana minimum 2-3 hetig pedig az egyuttlet is tilos, ezt nem tudom mennyire tartottatok be, de lehet ez is lehet a baj, hogy soha nem voltatok igazan kikezelve semmibol.
2020. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Betartottuk anno, és neki igazából azóta semmi baja nincs is, ezért gyanakszom a HPV-re, mert kis százalékban férfiaknál is produkálhat tünetet, sőt rákot is stb, szvl kicsit parázom is. De az jobban zavar hogy úgy fáj a makkom hogy mindjárt leszakad. Legszívesebben levágnám. Ég, fáj, sajog, sebes. Halál.
2020. szept. 6. 17:43
 4/28 A kérdező kommentje:

Ja és még egy fontos:

Hiába mosom meg aktus után egyből, szappannal, akkor is ez van.

Most is úgy be van durranva, azt hittem a kasza tibi mosolyog rám. Fuh, kegyetlenül sajog. Bedagad a bőr, óvatosan kell lehúzni mert megreped.

Már arra is gondoltam hogy csak emiatt körülmetéltetem magam, de félek, hogy 24 évesen már nem tudnám megszokni, hogy nem védi bőr, meg jól van ez így, funkciója is van, nem véletlenül van az ott, meg ha betegség, akkor ez sem oldaná meg, de ahh már nem tudom mit csináljak. Hűtöttem most jéggel, óvatosan, addig a pár másodpercig jó is volt de most megint kezd lüktetni.

És az is elég rossz mikor ilyenkor még elkapegy erekció, szétfeszíti magát mint a rohadt élet és kisebesíti. Halál...

2020. szept. 6. 17:52
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
El kéne menni mindkettőtöknek egy full std szűrésre
2020. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5-ös, azon is voltunk és 1 db betegséget semmit nem mutatott ki! se szifilisz, se aids, se hiv se semmi! :(
2020. szept. 6. 18:25
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Na, fel siker, legalabb ennyi kiderult. Surgosen keressetek jo orvoskat, mas megoldas nincs, igy nem lehet elni. Nem ertem, hogy a 3 ev alatt miert nem jutottatok meg semmire, ez rengeteg ido. Ha az egyik orvos nem segit, akkor jon a kovetkezo, es igy tovabb.
2020. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másik doki meg egy allergológus
2020. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Azért, mert abban reménykedtem, hogy a nőm hpvje ha elmúlik, akkor megoldódik mindkettőnk problámája, mert ugye azt is oda-vissza lehetett adni, szvl egy ideig offos volt a szex, na akkor ugye lett jobb. De idővel egyre jobban tér vissza, na ott már vártun k1 évet h akkor jó lesz-e, meg az oltásokra, neki kimutatták idén 2x semmi baja. Utána meg mentem sztkba, de ott mire fogadnak, be megyek be se engednek, csak időpontra, azt mire adnak, aztán ott mondom bedugták avattát, mire annak lett eredménye, aztán meg csomószor előjön, de elmúlik mire lenne időm menni orvoshoz. Na és mikor elmúlt pont, akkor voltam akkor is az sztkban azt mondják semmi baja, mondom ne m ondd már hát bedugom lerohad úgy fáj. És semmit nem mutattak ki. Aztán így eltelt 1 év, az ideiben meg nem nagyon volt probléma, meg ritkán szexelünk részben emiatt is mert nekem nincs kedvem ahhoz hogy kjöjjön vmi. Most pl 2 hétig nem szexeltünk kb, ma kicsaptam, erre bedurrant mint egy csecsmő feje. Széthalok, mindjárt kiugok az ablakon már nem bírom. Persze SZTK most is b.szik felvenni a telefont, miért is lennének bent vasárnap este, hoyg holnapra tudjak időpontot kérni, így meg ugye nem mehetek holnap se nyilván időpont sem lesz majd csak 1 hónap múlvára, már alig várom hogy holnap megtudjam, szóval jó.... én meg meghalok.


Allergiánk semmire nincsen! :/

De köszi a tippeket am!

2020. szept. 6. 18:45
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert használtok? Lehet latex allergia a latex óvszerre. Próbáljátok ki a szexet latexmentes óvszerrel.
2020. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!