Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyit gyúrjak, hogy ilyen...

Mennyit gyúrjak, hogy ilyen legyek?

Figyelt kérdés
Ha ilyen testet szeretnék [link] ahhoz mennyit gyúrjak? (10 kg-s súlyzó, otthon, más lehetőség nincs)Hetente hány napot és egy nap mennyit, milyen gyakorlatok legyenek?
2010. szept. 1. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konditerem, fél év alatt ilyenné tesznek, feltéve ha a testalkatod "alkalmas" erre.
2010. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gyakor ***** válasza:
Ehhez gyúrni kell? Milyen most a testalkatod, hogy ez lenne számodra az ideális?(egyébként rossz kategória)
2010. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz h így kinézzél nem kell évekig gyúrnod a képen a fickó sem gyúrhat sokat, sztem a lányoknak csak az arca jöhet be de azt nem tudod megváltoztatni
2010. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te nem mondod komolyan hogy ilyen testet akarsz!!!!!!!!! Alig van rajt izom!!!!! Hát ezen maximum az arca jön be a csajoknak!!!!!! Ha neked is jó az arcod akk hódíts azzal!!!
2010. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet sokaknak nem nagy valami, de én is örülnék legalább ennyi izomnak.
2010. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
végre valaki aki nem beszólogat, aki csak beszólni tud, az ne írjon, tartsa meg magának
2010. szept. 1. 19:31
 7/11 Gyakor ***** válasza:
Most mire vársz mit mondjunk, semmit sem írtál magadról! kg, kor... sportmúlt, testzsír% esetleg. Néma gyereknek anyjase...
2010. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
semmit se várok, csak válaszoljon aki tud, de tessék: 170 cm magas, 69kg, 20 éves, tesi óra eddig, testzsírról meg fogalmam sincs, ehhez a fószerhez hasonló az alkatom, kicsit kevesebb izommal, de ha nagyon befeszítek, akkor a hasam ilyen
2010. szept. 1. 20:09
 9/11 A kérdező kommentje:
[link] a link lemaradt
2010. szept. 1. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Vazze, nem az izom mennyisége a lényeg, hanem, hogy esztétikus, szép férfitestet kölcsönözzön annak, aki megdolgozik érte...


Nem vagyok meleg, de tudom mi a jó...


Sztem a képen lévő már nekem is megfelelne (vál, csuklya már jobbak is), de nagy a belem :)


26/f

2010. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!