Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tökön térdeltek ma a suliba...

Tökön térdeltek ma a suliba most nagy bajom lesz rák ?

Figyelt kérdés

Ma egy 12. es el a suliba verekedtünk felnyomott a falhoz a veszekedés után anyáztuk egymást nekem meg betérdelt.

Anyúval elmentünk az orvoshoz megnézték mellékhere gyulladás és jobb oldali here repedés most ilyenkor mi van ? :O

Nem mehetek suliba sem mert valszeg műtét lesz anyám megtette a feljelentést a rendőrtségen.


Iszonytosan fáj most is fájdalom csillapítót kapok cataflam meg ilyen fehér nagy kerek tabletta .. ha hozzá érek a zsacsimhoz vagy a mogyimhoz az is isszonyatosan fáj.


Mire lehet számítani rákra tényleg ? :s senki nem mond semmit ez ügyben fac kivan tudnátok vmit sürgösen mondani köszi


2021. szept. 28. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz belőle rák, de nem vagyok orvos. Gyógyulj meg!
2021. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

A rák nem alakul ki egy tökön rúgás miatt, ettől nem kell tartanod.

Mielőbbi gyógyulást!

2021. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm de félek akkor is altatasos lesz lehet meg olvasgatom a netet kiszedik a repedt mogyit lehet ???

Tenyleg nem mond senki semmit!

2021. szept. 28. 21:09
 4/10 A kérdező kommentje:

erintesre is nagyon faj most is!!!

Meg mi az a mellekhere gyulladás ??

2021. szept. 28. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvass utána a neten!! Nem lesz jó vége, ha fél információk miatt elkezdesz szorongani. Próbáld meg "kiszedni" anyukádból, hogy mit mondtak az orvosok. Ha 14 év feletti vagy, akkor egyáltalán nem illene a fejed felett dönteni orvosi kérdésekről.
2021. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is nem vagyok orvos, én is csak orvosi oldalakon olvastam utána ezeknek.

A mellékherében tárolodnak azok a spermiumok amelyek már készen arra hogy szex közben távozzanak. Ez a rész begyulladhat, de ahogy olvastam ez mértéktöl függöen egy gyogyszeres kezeléssel megszüntethető.

A here repedés már egy komolyabb dolog. Csak külföldi oldalon találtam a kezelésröl leirást, ha jol értem nem feltétlen kell az egész herét eltávolitani, van hogy csak a sérült részt szedik ki. De ez függ gondolom a sérülés mértékétöl, elhelyezkedésétöl.

De még ha ki is kell venni, a másik ott lesz, bem fog semmiben sem hátráltatni! Sokan vannak akik ilyen olyan okból csak 1 herével élnek. Van aki igy született!

Rákot ezektöl nem kaphatsz csak úgy, az máshogy alakul ki.

Sajnálom hogy ennyire elbántak veled, remélem megkapja a neki járó büntetést az a marha!! Neked mihamarabbi gyogyulást kívánok! Ne idegeskedj, nem lesz semmi baj! Majd ha túl vagy a dolgokon azért írj hogy mi volt!

2021. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

"anyám megtette a feljelentést a rendőrtségen." megtettétek amit lehet, ez ugyanis testi sértés, akár börtön is lehet a vége, főleg ha maradandó kásosodást szenvedsz.


nem fogsz emiatt rákot kapni, de erről kérdezd meg inkább az orvost.


jobbulást!

2021. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy ha el kell távolítani a megrepedt herédet az is elég nagy baj
2021. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En remelem börtön lesz a vege legalabb megtanulja egy ferfi nem rug tökön egy masikat ez mar nagyon csajmodszer
2021. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy...????
2021. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!