Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néhány hónapja focin lágyékon...

Néhány hónapja focin lágyékon térdeltek, most van egy kis probléma a herémmel, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Miután véletlen lágyékon térdeltek, rá 2-3 napra a bal herezacskóm ellilult, jegeltem, és kb. 5 napon belül felszívódott a lilulás.

Azóta többet lógnak a heréim, néha enyhén görcsöl, és az ondóm állaga is másabb mint régen, most sűrűbb és kicsit darabkás.


Még van egy probléma ami előtte soha nem volt, az hogy maszturbáláskor nem csak akkor jön ondó amikor elélvezek, hanem előtte is jön többször egy kevés, miközben csinálom (amikor van az a jó érzés olyankor jön egy kis híg ondó).

Bocsi hogy ezt is le kellett írnom, de nem tudom hogy az normális e ha előtte nem volt ilyen, de szerintem nem az. :S

Mit csináljak?

Mi lehet ez?


2015. jan. 25. 12:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még mondani hogy régebben, térdelés előtt amikor csináltam, olyankor mind a két herém feszesen fel volt húzódva. Most a bal herém, lustább, csak lóg. Ritkábban húzódik fel, de olyankor sem teljesen.
2015. jan. 25. 12:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és amikor "elélvezek" olyankor is gyengébben lövel, mint előtte...
2015. jan. 25. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:

A leirt tüneteknek semmi köze sincs ahhoz hogy lágyékon térdeltek .A herék még belsőleg is nagyon védve vannak .

Hogy mennyit lógnak az a külső hőmérséklet függvénye .

A sűrű ondó meg a maszti,elélvezés gyakoriasságától függ.

Maszti közben az izgalom hatása miatt jelenhet meg egy kevés .Na ilyentől szoktak terhesek lenni a csajok ,ha óvszer nélkül van a szex.Én semmi rend ellenességet nem látok,mert hogy nálam is voltak ilyenek .

2015. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az embernek életkortól,vágytól, az elfogyasztott étel, ital mennyiségétől, minőségétől, a hőmérséklettől meg még sok mástól függően van minden.Hogy mennyire lóg, hogy mennyire sűrű, mikor hogy jón és hogy spriccel e vagy csak folyik, stb. A görcsölés miatt én elmennék urológushoz. Nem hiszem hogy baj volna, de én egy szövődményt kizárnék vele.
2015. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Valóban jó lenne megvizsgáltatni. Az a biztos.
2015. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!