Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltetést állami vagy...

Körülmetéltetést állami vagy magándokinál?

Figyelt kérdés

Az ok most tökmindegy, lényeg hogy meg kell csináltatnom.

Viszont már hallottam olyat (meg alapból amilyen az állami eü mentalitás, hozzáállás gondolom) hogy nem lesz túl szép a "végeredmény". Viszont magándoki talán jobban odafigyelne a plasztikai korrekcióra is.


Vélemény erről?



2021. okt. 3. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem az lényeg h magán vagy állalmi hanem ki az orvos aki csinalja, mivel kényes téma igy személyesen nem tudsz érdeklődni srácoknál itt meg ugye vagy hisszel az embereknek vagy nem. De kérdés lényeg aki át eset rajta kit ajanlana
2021. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Én magánba csináltattam. Saját elhatározásból és minden rendben ment!
2021. okt. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott, hogy TB-s úton csak orvosi indokkal lehet nem? Tehát ott nincs olyan hogy akarom-e.
2021. okt. 4. 08:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megoldjak mert több penz jar dokinak nem veletlen akarnak midenkit
2021. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Én úgy tudom hogy államinál nincs olyan hogy "csak úgy", csak akkor csinálják ha orvosilag indokolt.
2021. okt. 4. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Magannal csinaltattam, a mutetet a TB allta.A dokinak csak a vizsgalatokat kellett fizetni.

Egyebkent 30 perces rutinmutet, majd hogy nem mindegy, de en akkor is magannal csinaltatnam.

2021. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, batyamnak fitymaszukulete volt, allami korhazba meteltek, a doki is tok korrekt volt, felvazolta a lehetosegeket (teljes vagy felmeteles itt azonban fent all mindenkinel a tovabbi szukulet, persze ha ilyened van csak azert irom) tehat allamiban csinaltak es teljesen jol ment minden, egyik haveromnak is ugyan ez volt csak neki kiskoraban, ugyan ugy allamiban, azota is minden rendben ahogy a batyammal is😄

Szerintem nem feltetlen kell irtozni az allami korhazaktol, sot batyamnal indiai orvostanoncok neztek a mutetet es a vegeredmenyt😂😂

2021. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!