Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a péniszemmel?

Mi lehet a péniszemmel?

Figyelt kérdés
Néha néha előjön a makkon pirosos területek ami viszket és elég szagos is ilyenkor. Mosom rendszeresen intim mosakodót is használok tehát nem tudom mi lehet a gáz. Elfogok menni orvoshoz ez inkább kíváncsiság hogy mi lehet

2021. okt. 13. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nemi életet élsz?
2021. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
25 és igen, házas vagyok.
2021. okt. 13. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ebbűl még baj is lehet more 🙃 főleg ha harmadik fél által hozott nemi cucc.
2021. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A feleségednek nincsenek panaszai? Abból ítélve hogy hol feltűnik, hol eltűnik, nagyon úgy néz ki hogy ping-pongoztok valami std-vel. Mind a kettőtöknek el kéne menni orvoshoz hogy ne adogassátok egymásnak.
2021. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy harmadik fél lenne a dologban, nem igazán vagyunk olyanok
2021. okt. 13. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Magadról csak tudod testvérem 🙃 az asszony meg mindíg sötét ló. Kolléganőm most szopta be pont így. Nem ritkaság. Asszem velem is előfordult régebben....
2021. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Be kell menni az orvoshoz. Ebből még körülmetélés is lehet, ha nem javul.
2021. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Gombás fertőzés, gondolom neki is van. Egymást fertőzitek.
2021. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

#3;6 a stílusodból kiderül, milyen vagy te és a közeged, nálatok nem meglepő, hogy ilyen történik, és értem hogy te is csak magadból tudsz kiindulni, de az ilyen esetek csak nálatok fordulnak elő ilyen nagy arányban.

Kérdező: egy nő sokkal könnyebben szed össze bármilyen nemi fertőzést, nem kell ahhoz harmadik fél. Menjetek el mindketten orvoshoz, mint ahogyan előttem is írták, hogy ne legyen ebből nagyobb probléma.

2021. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze megyünk mindenképp csak most várni kell az időpontokra :) Egyébként érdekes mert mára el is múlt. Tehát néha előjön aztán másnapra eltűnik.
2021. okt. 14. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!