Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagy a baj velem?

Nagy a baj velem?

Figyelt kérdés

Egy kisebb csomót észleltem az ágyékonál, azt hiszem úgy egy hete, ami eleinte nem is tűnt fel, viszont most mintha nagyobb lenne és ha össze szorítom faj is kicsit. Neten olvastam hogy lehet sérv vagy akár daganat is. Félek elmenni az orvoshoz. Valaki találkozott már hasonlóval?


Aztán a másik kérdés, ha lehet ilyet egyáltalán, eddig nem volt semmi baj a merevedésemmel, aztán volt ezen az éven kettő egyéjszakásom. Egy januárba a másik meg májusba. Nem működött. Nem volt merevedésem. Az első talinál a csajocskara fogtam, hogy nem jött be egyszerűen, de a másodiknál, minden klappolt, és mégsem. Lehet össze függés a kettő között?



2021. okt. 14. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha stresszben vagy, biztosan.

Szerintem mielőbb mutasd meg orvosnak a csomót amit találtál.

2021. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerű nyirokcsomó is. Viszont az is akkor jelentkezik, amikor gyulladás lép fel azon a tájékon. Szóval tényleg nem ártana egy orvosi kivizsgálás. Ha a merevedéseddel is probléma van, akkor a legjobb egy andrológus (férfigyógyász) felkeresése.
2021. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uh nagyon szépen koszonom a gyors válaszokat. Holnap szeretném felkeresni a kezelőorvosom, csak nagyon paráztam töle. Akkor lehet nem komoly baj nem?
2021. okt. 14. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Ne idétlenkedj már itt, mert ha nagy a baj akkor mit csinálnál???

Ha lágyéksérv az egyáltalán nem veszélyes, megműtik és már másnap mehetsz haza.

Ha meg más akkor az orvos majd megmondja.

Az hogy nem áll fel a szerszám , nem is csoda ha ilyen kis piskóta vagy semmi férfiasság nincs benned.

2021. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!