Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol csinálnak altatásban...

Fiú (25) kérdése:

Hol csinálnak altatásban fityma fék műtétet Budapesten belül?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és mivel rövid a fékem emiatt nem voltam még nővel, sokat olvastam a műtétről, azt mondják sokan hogy fájdalmas a tű szúrás, én nem szeretnék magamnál lenni amikor elvégzik ezt az amúgy is kis műtétet. Remélem kapok értelmes válaszokat.

#fityma szerelem szex barátnő szeretkezés kapcsolat lány
2021. okt. 20. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sehol, mert nagyobb az altatás kockázata, mint maga az 5 perces ambuláns műtét...
2021. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Csak magyaorszagon felnek az altatastol Nemetbe siman elaltatnak
2021. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fel az altatastol, de van kockazata, egy 5 perces beavatkozashoz rettenetesen nagy hulyeseg kitenni ennek a szervezetet, nem beszelve a napokig tarto mellekhatasokrol, de mindegy.


Egyebkent magankorhazban jo penzert biztos van ra lehetoseg kerdezo.

2021. okt. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Helyi érzéstelenítőt alkalmaznak.

Igaz nekem lágyéksérvet műtöttek de semmit nem éreztem , még azt se hozzám nyúlnak.

Végig hallottam hogy miről beszélgettek ott és viccelődtek.

2021. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Hidd el, nem vészes az a helyi érzéstelenítés. Teljesen felesleges altatást kérni. Érthető, hogy félsz, mert csak a saját szerszámodról van szó, de nyugi, a doki N+1 alkalommal csinált már ilyet, tudja hogyan nem fog fájni.

Én is totál be voltam fosva, hogy így meg úgy lesz szívás.. Éreztem 2 picike szúrást (nem is fájt) majd 10 perccel később már kint is voltam a műtőből.

Ilyenre tényleg nem éri meg az altatás, de persze úgy csinálod, ahogy neked jó.

2021. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

És a műtét utáni napokról beszélne valaki ?

Mert azért az is fontos, és talán arról beszélnek a legkevesebbet...

Fájni fog utána napokig ?

A pisilés fáj tőle ?

Úgy kell hagyni (nem szabad húzgálni a bőrt hátra) pár napig, vagy minden nap meg kell mosni ?

Stb


Köszi :D

2021. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Minden esetben a dokit kell kérdezni erről műtét előtt és után. A kamillás áztatás + Betadine szokott lenni az alap, amit mondani szoktak, de ne tőlünk akard megtudni, mert nem vagyunk orvosok.


Én dorsal incisiot kaptam + állítottak a fékemen. 2 hétig brutálisan nézett ki, 1 hónappal rá már szép volt, 2 hónapra rá meg úgy működött a szerszám, mintha soha nem lett volna baja.

Eleinte nem volt kellemes érzés a gatyában, hiszen csak műtöttek, de amúgy a napi teendőimet nem zavarta igazán.

2021. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Semmiképpen nem kérnék altatást. A hímvessző könnyedén vezetéses érzésteleníthető. A tövébe szúrnak majd 2-3 injekciót, majd utána zsibbadást követően a fitymafék környékére is. Úgy is meg fogja kérdezni csipesszel, hogy érzed-e. Maga az átvágás és a varrás pá öltéssel pedig hipp-hopp megvan. Kitartás.
2021. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát 7es...

Akkor ennyi erővel ezt a kérdést sem kellett volna kitenni, mert simán megkérdezhette volna a dokitól ha elmegy egyhez.


Igazából azért gondoltam fontosnak, hogy erről is kapjon infót ugyanis, előbb kezd el az ember neten utánanézni ezeknek a dolgoknak, minthogy dokihoz menjen (ezt gondolom te is észre vetted :D)


Csak a "hip-hopp" műtét utáni napokról nem ír senki.


Ha meg elmegy a dokihoz, az úgyis elmondja, de előtte nem feltétlen baj, ha tud 1-2 infót.

Mert ha mondjuk nem kérdez utána, nem néz utána, akkor lehet, hogy simán metélik azt csá.


Szóval...ezért gondoltam fontosnak.

Természetesen köszi a választ!

Ment a zöld.

2021. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

14 éven aluliaknak csinálnak,mert erre a törvény is előírja .

Ilyenkor 1 napos kórházi befektetés is van.

2021. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!