Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik ezek a foltok a makkomon,f...

Mik ezek a foltok a makkomon,fitymámon?

Figyelt kérdés
3 hete tart a dolog,aktus után pár nappal először csak apró piros foltok és hámlás volt,kezeltem canestennel. Elmentem magán urologushoz adott Pimafucort és Betadine kenőcsöt,akkor már alig látszott valami majd egyre vörösebb lett a fék körül,kentem bepanthennel,de egyre rosszabb lett. Háziorvos írt fel Klion antibiotikumot de az se használt. Nemibeteg gondozóban voltam mondták,hogy kenjem tovabb és kaptam egy éjszakai kenőcsöt,de az annyira csíp,hogy képtelenség használni.2 nap múlva megyek vissza a nemibetegbe,de érdekelne,hogy valakinek volt-e már ilyen ?

2021. nov. 1. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Párodat is kezelték? Ha nem, akkor oda-vissza adogatjátok a fertőzést.

Tenyésztést kell mindkettőtöknél csinálni, hogy célzottan tudják kezelni a dolgot.

2021. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy ismerős volt,egyszeri eset,de vettünk be attól gyógyszert amit a nemibetegben írtak fel.Ő volt orvosnál semmi baja nincs és azóta nem is volt semmi.De már sajnos az egész fitymám ill. a makkom alja vörös mintha sebes lenne.Lehetséges,hogy bepanthen nem volt rá jó ötlet és megmarta? Vizelet csípi és a sima víz is,kamillával morogatom
2021. nov. 1. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A bepanthen nem okoz problémát.
2021. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahogy kentem az urológus által felírt betadine kenőccsel ott kezdett roszabb lenni, azért kentem rá bepanthent.Már nagyon aggaszt..
2021. nov. 1. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Basszus fürödj már meg!
2021. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!