Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hirtelen 1 hónap alatt híztam...

Hirtelen 1 hónap alatt híztam 11 kilót azóta fájnak a sarokcsontjaim normális ez?

Figyelt kérdés
Ha pihentetem kicsit jobb. De nem akar múlni, hosszabb távon iszonyatosan fáj ha pihentetem és utána kezdek el járni akkor is nagyon fáj, aztán egy kicsit elviselhető. Meddig tarthat még?

2021. nov. 2. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt 11 kiló nagyon sok, persze, hogy megterheli a szervezetedet. A sarkad nem tudott hozászokni ilyen rövid idő alatt ennyi plusz súlyhoz. Itt nem a sarkad az elsődleges probléma, hanem, hogy mitől híztál 11 kilót egy hónap alatt? Feküdnöd kellett valami miatt? Sokat stresszeltél? Betegség? Terhesség?
2021. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Nem a sarok fájdalom a gond - az ilyen hamar felszedett, ekkora plusz súly mellett "normális" -, hanem a 11 kg hízás. Hacsak nem terhességről van szó, akkor le kellene fogyni, mert a túlsúly többek között az ízületekre nagyon káros hatással van.
2021. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt most hidd el hogy nem a sarokcsont a legnagyobb probléma, hanem a nagy súlygyarapodás oka. Ez rengeteg, és mihamarabb, konkrétan azonnal keresd fel a háziorvosod, mert ezt ki kell vizsgálni. Sajnos akár súlyosabb gond is okozhatja az ekkora mértékű hirtelen hízást.
2021. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az hogy túl sok alkoholt ittam családi probléma miatt. Kórházba kerültem augusztusban. Azóta egy kortyot sem iszom. Étvágyam 4 szeresére nőtt állandóan éhes vagyok. A főtt kaja mellett napi 7-8 Bounty több is lemegy. Ezért hízhattam meg. De megállt a hízás 70 kiló körül. 59 ről indultam. Az alkoholtól sose voltam éhes és az édességet sem kívántam.
2021. nov. 2. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor sem normális a dolog.


Nézesd meg magad a háziorvossal. Cukorbetegség, májprobléma, anyagcsere gond.


Egy egészséges szervezet mégha valaki zabál, akkor sem hízik 11 kilót 4 hét alatt

2021. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké...

- Tehát van egy családi probléma, amit nagy eséllyel képtelen vagy egyedül feldolgozni.

- Alkoholista lettél

- Kialakult egy evési zavarod, ami súlyos elhízáshoz vezet


És te csak a SARKAD miatt aggódsz???

2021. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kalóriabevitekt kell csökkenteni. Én is bánatevő vagyok, tehát szeretem magam csokival megvigasztalni, de abból egy kisebb mennyiség elegendő. Csökkenteni kell a szénhidrátbevitelt : kenyér, pekáruk, rizs, krumpli, kukorica. Ezekben a kemenyítőből mind cukor lesz, hiába nem édességek.


Kezdd el a fejadagokat óvatosan lecsökkentve diétázni, mellette kicsit mozogni és az ízületeid, így a saroknál lévő kötőszövet is bírni fogják a lassú terhelést. Minden rendben lesz.

2021. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!