Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy lassan 2 éve szingli vagyok és nem is vágyok (már) kapcsolatra?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok csak
2021. okt. 29. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha meg mégis magammal tök jól elhitettem, hogy nem.
2021. okt. 29. 17:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyiségtől függ.

Vannak akik alapvetően nem vágynak kapcsolatra, jól vannak és tényleg élvezik a szingli életet.

Azonban vannak akik mivel sikertelenek a párkapcsolat és a szex terén, belemerülnek a tagadásba, és önmagunkat csapják be.


Mi innen ennyiből nem tudhatjuk, hogy melyik kategória vagy, de azért 22 évesen nem kell feladni.

2021. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na meg persze pillanatnyi élethelyzettől is függ. Munka, tanulás, karrier, önálló élet stb.
2021. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezd el sportolni, hogy növekedjen a tesztoszteron szinted és persze az önbizalmad. Ha nem is lesz párod egy darabig, ez a legjobb a depresszióra, miközben teszel az egészségedért is.


Fedezz fel új hobbikat (pl. tánc, túrázás) vagy ami érdekel. A lényeg, hogy próbálj meg kimozdulni a konfortzónádból, aztán magabiztossággal felvértezve hátha találkozol valakivel, aki megdobogtatja a szived. Lesz ez még jobb is! De így ismeretlenül is, ez már óriási előrelépés, ha felismerted, hogy ez a helyzet nem jó és nem tartható, illetve hogy mertél beszélni róla.

2021. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sportolok is és depressziós sem vagyok.
2021. okt. 30. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki a saját döntése okán nem akar párkapcsolatot abban semmi extra nincs. Rengeteg ilyen ember van.

Az ilyen sus kuss embereket meg hogy biztos meleg, rossz tapasztalat....Nem kell figyelembe venni.


Nekem több olyan magánéleti okom van amiért én ezt pl nem lépem meg.

Az hogy ez kinek tetszik v nem az engem nem érdekel.

2021. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!