Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mélyvénás trombózis után...

Mélyvénás trombózis után mikor lehet ismét nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Párom két hete mélyvénás trombózist kapott a karjában. Szedi a véralvadásgátlót naponta kétszer. Ugye merevedés során kitágulnak az erek, és attól fél, nehogy a vérrög elinduljon és komolyabb problémát okozzon. Volt valaki hasonló helyzetben?
2021. nov. 13. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvostól kellene megkérdezni, mi nem tudjuk felmérni az állapotát.
2021. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Sok algatebletta , citromlé , teák , reszeltalma . Kerülje a zsiros ecetes ezensavas dolgokat . Vakcina után ez még problemássabb .
2021. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Biztos nem hallgatnék a 2 .válaszadóra. Citromlé persze. Hagyjuk már. Tényleg az orvossal kell beszélni.
2021. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugye az orvos erről nem mondott semmit, nekünk meg sajnos nem jutott eszünkbe rákérdezni. A párom megy még vizsgálatokra, majd akkor rákérdez. Köszönöm a válaszokat.
2021. nov. 13. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3@ neked ehhez semmi közöd mert nem vagy érintett . De én igen , többször is , a patikai szer nulla . Minden vérhigitó káros és ha a szervezet megszokja sűriti a vért . Amit leirtam az használ .
2021. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg a dokit kell megkérdezni. Ám mivel éjszakai is vannak spontán erekciói minden férfinak, így ha szedi is a gyógyszert, akkor élhet nemi életet is. A vérrögök nem ott, hanem a tüdőben, szívben vagy agyban okozhatnának nagyobb galibát, de akkor a baj már megtörtént volna újból. Szóval szerintem nem kell aggódni.
2021. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!