Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyirokér gyulladás vagy...

Nyirokér gyulladás vagy Mondor kór péniszen?

Figyelt kérdés

Üdv!

Fájdalmas érszakaszt vettem észre a péniszem tövénél, spontán folyamatosan fáj, erekció után kidudorodik, kemény, húrszerű.

Lioton géllel kenem 2 hete, de nem múlik.

Urológus magánrendelésen nem tudta megállapítani mi lehet az, azt mondta nem nyirokér gyulladás, mert az a makk fele lenne.

Mit tegyek? Lehet benne vérrög?

Esetleg mondor betegség?



#gyulladás #pénisz #nyirokér #nyirokgyulladás #Mondor #Nyirokér gyulladás
2021. nov. 15. 19:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy elküldött vér- és vizeletvételre, ebből kiderül számára ha a fenti a bajom?
2021. nov. 15. 19:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Labor eredményekből sok mindenre tudnak következtetni.
2021. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, de hasznosabb választ keresek.
2021. nov. 15. 20:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a levett mintákból ez nem derül ki, mert ha bármi lenne a véredben, akkor a tested más pontjain is tünetet okozna. A vizeletnek sem hiszem, hogy köze lenne hozzá, hiszen nem is találkoznak.


Lehet egy sima vénás érfonat, amely éppen ilyen intim helyen okoz pangást. Én a helyedben szednék Aspirin 75mgt pár hétig, amíg egy enyhe vérhígitó és vény nélkül is szedhető. A Lioton gél alapvetően jó ötlet volt, de azt nehéz lábra írják, amikor a vénák kidagadnak. S ott sem lehet gyors változást várni.


Esetleg megpróbálhatnád az árnika gél vagy fekete nadalytő krémet. Vagy vehetsz Hirudoid krémet is, amiben ilyen piócák által is a bőrbe jutatott vérhigító komponenst tartalmaz. Ezekkel az a gond, hogy egyrészt intim helyre akarod felkenni, másrészt ezek többnyire źúzódásokra, véraláfutásokra ("kék foltokkra") vannak. A te esetedben pedig ez valamilyen keringési elváltozás, ami egy adott érszakaszt érint.


Sajnos masszázs vagy fürdő sem fog ezen érdemben változtatni, így ha a tüneteid nem javulnak és mivel írtad, hogy folyamatosan fáj petyhüdt álapotnan is, így meg kellene mutatni esetleg érsebésznek. Nem tudom, hogy milyen megoldás használható (pl. érfestés, ultrahang stb.), de mivel erekciód minden nap vannak álmodban is, így nem hagyhatnak szenvedni. Lehet csak simán kimetszik és áthidalják azt a kérdéses érszakaszt, de ezt majd elmondják úgy is. Sok sikert!

2021. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aspirin 75mg kapható itthon vagy van valami alternatívája?
2021. nov. 18. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 Vagyok. Patikában kapható vény nélkül az Aspirin Protect 100mg is. De én tényleg megkérdeznék másik szakvéleményt is.
2021. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Másik urológus vagy érsebészet?
2021. nov. 18. 16:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érsebészetre mennék a helyedben.
2021. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem egy urológussal és azt mondta hogy ott az a fájdalmas kemény ínszerű ér thrombotizált és vegyek rá Venoruton gélt+kapszulát és 2 hétig használjam.
2021. nov. 19. 07:15
 10/11 anonim ***** válasza:
És azóta rendbe jött?
2023. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!