Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért izzad ennyire a párom...

Miért izzad ennyire a párom lába/háta?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan a lábszagra gondolok, hanem, hogy minden alkalommal amikor kibújik a cipőből akkor látszik, h. a fekete zokniján is sötétebb foltok vannak ami az izzadás jele. minőséges Nike cipője van és J.Press zoknija, tehát nem gagyi minőség miatt. Látom rajta, h. kínosan érzi magát és gyorsan keresi a szobapapucsot. Cipőt vásárolni meg szerintem emiatt nem is mer elmenni, mert, h. megszólják vagy hasonló. Nincs elhízva, teljesen korrekt a súlya. 180 cm magas és 78 kg. Ezen kívül még a háta szokott vizes lenni. Ez mennyire normális? A pasik alapjáraton ennyire izzadósabbak?

2021. nov. 17. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak nagy a lába és neki is izzadósabb a lába ő nem tud mit kezdeni vele.
2021. nov. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Vannak ilyen izzadásgátló púderek (vagy mi a rosseb a neve) amiket a cipőbe kell szórni, nekem segített. A cipőnek sem lesz lábszaga.
2021. nov. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni lábsprayket, hintőport. Nekem a Naturlandos spray vált be a lábra.
2021. nov. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szívbetegség is állhat a háttérbe.
2021. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Működik a hűtés.
2021. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyik123 ***** válasza:
2021. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!