Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, leghamarabb...

13 éves vagyok, leghamarabb mikor lehet végleges szőrtelenitésem?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy már szőrösödik az arcom :/ de borotválkozni meg nem akarok, és nem is lesz kedvem hozzá szerintem sose.
2010. szept. 4. 19:19
 1/9 anonim válasza:
Fiú vagy? Akkor miért zavar hogy szőrösödik? Az a normális. És borotválkozni meg ugyan milyen hülyeség miatt nem "akarsz" majd?
2010. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget...! :O

Mért akarsz továbbra is kisfiú maradni külsőleg?

Épp az a jó a szőrösödésben, hogy felnőttebbnek látszol,... és nem érzed magad annyira gátlásosan tökéletlennek, b'uzinak vagy metroszex kisp'öcsnek!

Gyorsan verd ki ezt a fejedből ezt a baromságot, vagy verd a fejed a falba, de rendesen!!!

Örülj, hogy szőrösödsz!!!

2010. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nekem nem tetszik akkor se, undorito és mindenki ezzek b*sztat
2010. szept. 4. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Mért? Ők talán még nem szőrösödnek?
2010. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Borotválkozz nyugdtan, ha itt az ideje
2010. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél elektromos borotvát,nem zavajon ,a lecsupaszított férfiak,te esetedben még gyerekek elég gázosak.Ne hogy te is ilyen lányos fiú legyél,aki minden szőrt lenyír magáról és úgy néz ki mint valami meleg,meg rózsaszínbe és vasalt hajjal mászkál.Ne hogy nyálgép legyél.Ha meg piszkálnak szólj vissza mindenki nem lehet csupasz csiga,lehet csak irigyek mert sok későnérő van,aki még a te korodba akkora mint a kutya ülve,meg szőre sincs sehol sem.
2010. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
má bocs kedves utolsó! mégis mif@szért lenne buz: aki borotválja a farkát vagy az arcát és vasalja a haját... izlések és pofonok... a rozsaszin cuccokal meg a csupasz lábbal azér én se értek egyet de a többi rendben van! neked meg azt tanácsolom hogy borotválkozz inkább mert lehet hogy megváltozik az izlésed és szakállat vagy bajszot akarsz vagy borostát és az meg gáz lenne ha nem lenne semmi szőr az arcodon... szóval vegyél inkább egy borotvát mert az ciki ha cigánybajszot hordasz 16 f
2010. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát utolsó szerintem nem férfias a tök csupasz,a kisfiúk szoktak kopasz tökűek lenni.Az erdő mennyiségű szőr is gáz,de az igényesség és a feminim hajlam két külön dolog és hát egyre több a lányos gyerek.A szépen fazonra nyírt dolgok jobbak,de igazad van ízlések,szerinem a csupasz a lányos dolog,hol lenne férfias.


Te meg örülj hogy már nem vagy fejlettlen kisfiú,nyugodtan borotválkozz,v. használj szőrtelenítő kérmet.

2010. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan levághatod a bajuszkádat,az unokaöcsémnek is volt a te korodba és tudod mi van, később levágta és alig nő arc szőre.A többi helyen meg ahol van örülj neki,nem kell csupasz kismajomnak lenni,meg ellányosodni.A többiek lehet csak irigyek rád,mert látszik rajtad hogy te már férfiasodsz,ők meg lehet hogy még csupaszok.Ezen ne problémáz,építsd le őket,mond meg nekik nem lehet mindenki csupasz,te érett vagy ennyi.Sajnos az arc bortválás meg hozzá tartozik a férfi léthez.
2010. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!