Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon viszket a szakállam?

Nagyon viszket a szakállam?

Figyelt kérdés

Most kezdem a növesztést de már beleőrülok a viszketésbe. Bele sem merek gondolni, hogy egy nagy szakállú ember milyen kínokat élhet át.


Hogy bírjátok?



2021. nov. 21. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A férjemnek elég nagy a szakálla, neki akkor szokott viszketni, ha nem mossa meg vagy ki van száradva a szakáll alatt a bőr. Ilyenkor hajlamos hámlani is neki.


Szakáll sampont és olajat használ rá, ezek rengeteget segítenek neki, nem is viszket utána :)


Az africanspa termékeit szoktam neki rendelni, nagyon jó a minőségük és az illatuk is :)

2021. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehetséges, hogy demodex szőrtüsző atkák is hozzájárulnak a viszketéshez.
2021. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem 17 éves koromban már átlagon felüli volt a borostám, egy-két hely volt aminek kellett nem kevés év, és most mondhatom azt hogy elértem a határaimat, de hogy akkoriban viszketett volna az arcom tőle nem emlékszem, máskülönben nem lenne ma egy kisebb szakállam.

Semmit nem él át akinek gyomráig ér a szakálla, nekem kicsit csúcsosítva van az államnál ott közel 4cm, időnként megkérdezik idegenek is hogy nem problémás? Azt tudom ismételni, hogy megfelelő ápolás mellett olyan mintha nem is lenne az arcomon semmi, idegennek tapintásra szokatlan és idegen.


Szakáll samponbalzsamot és olajat használj ha eddig nem tetted.


Amit nehezen hiszek hogy vannak férfi létükre olyanok akiknek nem tűri a borostát, szakállt az arcuk, ugyanis onnantól hogy utat tör magának a szőrzet, nem szabadna irritációnak fennálnia.

2021. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírja az arcod a szakált .

Én is így vagyok , már a 3. napon majd leszedem a bőrt annyira viszket.

Van aki bírja, nem mindenkinek viszket.

2021. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krosszarcu válasza:
Öt éve volt szakállam, akkor 2 cmnél viszketett, most 2mn-nék + a fülem töve is.
2023. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!