Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérzik a fenekem, mit tegyek?

Vérzik a fenekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én hetero vagyok, azért írok ide mert gondolom ti tapasztaltabbak vagyok ezen a téren.


A lényeg. BDSM partyn voltam, és az egyik vendég domina kemenyen seggbe rakott egy vastag dildóval. Most viszont vérzik a fenekem luka. Nem nagyon, de véres a papír. Fájdalmat nem érzek. Mit lehet ilyenkor csinálni???



2021. nov. 24. 15:05
1 2
 1/19 zigglerziggler99 válasza:
49%
Irány az urulogos.
2021. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Elmenni orvoshoz.

Mondjuk nem urológushoz, mert az a vizeleti résszel törődik. Proktológusnak hívják a seggturkászt, és onnan lehet felismerni őket, hogy vastag ujjai vannak:D


Egyébként esélyesen aranyered lett, úgyhogy byebye anális örömök, ha szeretnél még széken ülni életed hátrlaévő részében.

2021. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

#2: te nem jártál még urológusnál :)

mennyi idő telt el a party óta? Ha már tegnap volt, akkor menjél urológushoz

2021. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

3, urológusnál valóban nem. Semmi baja a hugyutaimnak és aprosztatámnak. Igen, beletúr a farba, de a prosztata elérése miatt teszi.


Proktológusnál visoznt már jártam, mert a vastagbelemben tályog alakult ki. Aranyeret is proktológus vizsgál és műt. Egyszerűen ez a szakterület lényege:D

De ha nem hiszed, fordítsd csak le az "urin" szót, amiből az urológus ered:D Hát nem végbélgyógyászat.

2021. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Mindig az orvosokkal jönnek, de szerintem semmi bajod. Nekem is volt, hogy vérzett, de nem éreztem semmit. Bánj vele óvatosan pár napig aztán ugyan olyan lesz mint régen. Viszont ha valami komolyabb dolog is lesz akkor menj orvoshoz persze.
2021. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szégyenlem az orvos előtt, mert biztosan megkerdezi hogy történt... :(
2021. nov. 24. 15:56
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem abban a szakmában, ahol barbie babát, filctollkupakot, fésűt, elemeket és egy esetben kézigránátot szednek ki a pácinsek vastagbeléből, egy kis eldurvult szexparty szemrebbenést sem fog okozni:D


Viszont az nettó bullshit, hogy "ez semmi, majd ha komolyabb lesz, menj el akkor". Ha vérzel, az komoly dolog. A bélen belül nincsenek érzőidegek, ezért nem érzed, ha seb van ott.


És ha belegondolsz.. a dildó egy tompa tárgy. Hogy okozhat olyan sérülést a szöveten, ami évrzik?

Persze, vszeg csak szétdurrant egy ér és az vérzik.

De ha elhaynagolsz egy belső aranyeret, abból egy idő után az lesz, hogy szarásnál akár 5-10 centi hosszna is kifordulhat a bél egy része.. és az már nagoyn kellemetlen. Fájni kimondottan az sem fog.. amíg le nem szakad..

2021. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyellni az orvos előtt semmit ami miatt egészségügyi problémád lehet, mert csak magadat veszélyezteted vele. De ez még nem feltétlenül komoly probléma. Vérzést okozhat az is, hogy van egy aranyered, és eszel valami olyasmit ami távozáskor felsérti. Mondjuk zabkását amiben van egy éles héj. Kezelni kell kenőccsel vagy ilyesmi, és elmúlhat. Ja és nem szabad erőlködni ha nagy dolga van az embernek, és figyelni kell rá hogy könnyű legyen a széklet, ne kemény és szilárd.
2021. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A hétvégén volt a buli, tegnap este vettem észre. Ha olyan nagy baj lenne már rosszul lennék, nem?
2021. nov. 24. 16:35
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
És ezt valaki beveszi...
2021. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!