Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova kellene menni gennyedző...

Hova kellene menni gennyedző mellbimbóval?

Figyelt kérdés

Szóval nyomásra genny kíséretében váladék jön ki mindkét mellbimbómból mióta az eszemet tudom. Gyanítom ez így nem normális, de nem tudom elképzelni, hogy ezt előadom a háziorvosnak, így a kérdés marad, hogy hova érdemes ezzel menni?


25F



2021. nov. 26. 06:14
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Háziorvoshoz, ő ad beutalót.
2021. nov. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne félj, pont ez a háziorvos dolga, hogy hova küljön be :)
2021. nov. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nincs véletlenül gynecomastia-d?
2021. nov. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem menj el minél előbb háziorvoshoz! Ő majd tovább juttat a további kezelésekre.
2021. nov. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint lesz egy abszurd kirándulásom a háziorvosnál :).


Utolsó:nincs megnagyobbodva szerintem, meg semmi extra de majd biztos mondanak valami okosat az orvosok

2021. nov. 26. 06:36
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvos
2021. nov. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem genny lesz az, de a háziorvost mindenképp keresd fel, mert endokrinológiára fog beutalni, ahova úgyis kell beutaló. Mivel azt írod, hogy évek óta tart, inkább valami hormonális probléma lesz ez, amit szépen tudnak kezelni.
2021. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sebészetre is lehet menni, oda nem kell beutaló
2021. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyomára a férfiak melleiből is jöhet nedv.Teljesen úgy működik,mint a nőké,csak a tejmirigyek nem fejlődtek ki.
2021. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!