Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire érzékeny a túl...

Klock kérdése:

Mennyire érzékeny a túl érzékeny? Amikor hátrahúzom a bőrt a péniszemről, a legenyhébb érintés a makkomon is kellemetlen érzést tud kiváltani, nem fáj (legtöbb esetben), csak kellemetlen. Ez normális?

Figyelt kérdés

#egészség #nemiegészség
2021. nov. 30. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális jelenség ez fiatal korban.

Az okát hosszú lenne részletezni. 50 tmár nagyon szeretnéd ha ilyen lenne .

2021. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi majd megszokja, bekopik.


Én is annak idején féltve őriztem a kis rózsaszín makkomat. Nem érintgettem, fürdésnél is csak lögyböltem rá a vizet mert hasonlóan érzékeny volt mint a tiéd.


Aztán mikor eljött az ideje az első komolyabb kapcsolatnak egy olyan lánnyal aki már nem volt szűz és eljött az első komolyabb szex akkor változott meg minden.


Ugyanis a lány minden megbeszélés

és puhatolózás nélkül (nyilván!) egyszercsak felhúzta a bőrt és bekapta a makkot. Szívta-szopta és amikor a feje meg-megpihent pár másodpercig úgymond akkor a kezével simogatta a fedetlen makkomat. Gondolom mondanom sem kell mit éltem át. Csak némán üvöltöttem magamban és minden önfegyelmemet be kellett vetnem, hogy ne lökjem el üvöltve és ne rántsam előre a fitymát. Mikor ezt a kis játékot túléltem akkor gumiban kibírtam már a behatolást és végig csináltam a dolgot de itt jöttem rá, hogy meg kell szoknia az érintést.


Ha vissza tudnám forgatni az időt akkor már tizenéves koromban figyelek erre, hogy szokja az érintést és ne hiperérzékeny makkal vágjak bele az első szexbe.

Párszor még kellemetlen volt de végül megszokta.

2021. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem gyulladás okozza a fájdalmat, úgy teljesen normális. A többit a kettes nagyon jól összefoglalta.
2021. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!